Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Niezwykła lekcja w naszej szkole

 

Dnia 14.02.2014 r. klasa VI B uczestniczyła w  niezwykłej lekcji języka… chińskiego. Przeprowadziła ją pani Izabela Dąbrowska, absolwentka naszej szkoły, a obecnie studentka czwartego roku sinologii na Uniwersytecie  Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zaproszonym gościem był także Pan Dyrektor.

Więcej…

 

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

 

Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto  Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla dziadków. To dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

Więcej…

 

Dzień Babci i Dziadka

 
Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się w naszym zespole szkół w sobotę 8 lutego 2014 r. Na zaproszenie uczniów, rodziców dyrekcji oraz nauczycieli odpowiedziało ponad 110 Babć i Dziadków, którzy przybyli nie tylko z Przysietnicy, okolicznych sołectw,  ale również z odległych miejscowości Podkarpacie. Zgromadzonych gości powitali i złożyli najserdeczniejsze życzenia: dyrektor Wiesław Pałka, wicedyrektor Marta Szczepek oraz przewodnicząca Rady Rodziców Mariola Rzepka.

Więcej…

 

Bal Malucha w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy

 
12.01.2014 zgodnie z powiedzeniem, że „dobre tradycje należy kontynuować” w Przedszkolu Samorządowym przy Zespole Szkół nr 1 w Przysietnicy  po raz 19 miał miejsce Bal Malucha. Tegoroczna  zabawa, odbyła się w sali udekorowanej w lodowe sopelki i śniegowe gwiazdki.

Więcej…

 

Szkolna Liga Mistrzów

Liga Mistrzów to nie tylko zawody najlepszych piłkarzy na świecie. Wzorem europejskich rozgrywek w Zespole Szkół nr. 1 w Przysietnicy została powołana Szkolna Liga Mistrzów, w której uczestnikami są chłopcy klas III – VI rywalizujący w halowej odmianie piłki nożnej.

Więcej…

 

Jasełka dla uczniów i mieszkańców Przysietnicy

 
Boże Narodzenie to czas radosny, przepełniony ciepłem i miłością. Dla nas Polaków wielowiekowa tradycja oraz pielęgnowanie obrzędów są bardzo istotne, to nierozerwalna część naszej kultury, z którą silnie związani jesteśmy od najmłodszych lat. Co roku pięknie przystrojona choinka, suto zastawiony stół, piękne polskie kolędy tworzą swój niepowtarzalny klimat. To naprawdę wspaniałe chwile, które po latach stają się cennymi wspomnieniami.

Więcej…

 

Wokalne Debiuty

 
Ósmy Przegląd Piosenki „Wokalne Debiuty” już za nami. Przyniósł on uczestnikom i licznie zgromadzonym słuchaczom wiele niezapomnianych wrażeń. Młodzi artyści  (dzieci z naszego przedszkola i klas kształcenia zintegrowanego) prezentowali bardzo wysoki poziom, a ich występy miały charakter indywidualny.

Więcej…

 

Kurs pierwszej pomocy dla uczniów

 
Nauczyciele i młodzież szkół średnich z Krosna zrzeszeni w Stowarzyszeniu „Służba Świętego Łazarza – LAZARUS” zaprezentowali uczniom
i nauczycielom naszego zespołu szkół wiedzę teoretycznej oraz praktyczne umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia zdrowia i życia.

Więcej…

 
Reklama
Dziennik elektroniczny
Porady szkolnych specjalistów
Imieniny
Dzisiaj jest: 22 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj28
mod_vvisit_counterWczoraj118
mod_vvisit_counterW tym tygodniu751
mod_vvisit_counterTydzień temu811
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2393
mod_vvisit_counterMiesiąc temu3313
mod_vvisit_counterRazem288250