Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Bezpłatne dożywianie

Rodzice, których dochód na członka w rodzinie nie przekracza kwoty 456 zł netto, mogą starać się o przyznanie bezpłatnego dożywiania dla swoich dzieci.

Więcej…

 

Stypendium socjalne - ważne!

Rodzice, których dochód na członka w rodzinie nie przekracza kwoty 456 zł netto, mogą starać się o przyznanie stypendium socjalnego.

Więcej…

 

Wyprawka szkolna w roku szkolnym 2013/2014

I.                    Kto może się starać:

Podstawowym progiem zwrotu pieniędzy za podręczniki są dochody - 456 zł netto (na rękę) na członka rodziny, a dla rodzin dzieci rozpoczynających naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej – 539 zł netto.

Uczniowie niepełnosprawni, posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego maja prawo do dofinansowania bez względu na dochód.

Istnieje możliwość na wsparcie rodzin wielodzietnych, czyli takim w których jest co najmniej troje dzieci.
W tym przypadku dochody także nie stanowią kryterium przyznanej pomocy. 

Więcej…

 
 

MEN opublikowało kalendarz roku szkolnego 2013/2014. Nowy rok szkolny zostanie zainaugurowany w poniedziałek 2 września. Ferie zimowe rozpoczną się 20 stycznia, wiosenna przerwa świąteczna potrwa od 17 do 22 kwietnia, a ostatni dzwonek zabrzmi 27 czerwca. A jak przedstawiają się pozostałe ważne daty roku szkolnego 2013/2014?

Szczegóły w sekcji <<Dokumenty>>

 

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuje, że w dniu 23 maja 2013 r. w szkole podstawowej i gimnazjum obchodzone jest święto patrona szkoły - Marii Konopnickiej. Jest to uroczysty dzień noszący nazwę  „Święto Szkoły”.

Dzień ten jest wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.  Ustalony został zgodnie z § 5 ust.1 pkt 1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.)

Więcej…

 

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuje, iż dni 29.04.2013, 30.04.2013 oraz 2.05.2013 w szkole podstawowej i gimnazjum są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Więcej…

 

Informacja w sprawie zapisów do przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuje, iż od 11 marca 2013 r. do 29 marca 2013 r. prowadzone są zapisy do Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.  

Więcej…

 

Bal Malucha w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy

 
 
„Każde dziecko, duże, małe lubi bale w karnawale

Można zmienić się w królewnę,

W królewicza można też,

Są cyganki, wróżki, żabki

Jest i batman , jest i jeż”

      Karnawał to czas wesołych zabaw, balów i tanecznych spotkań. Tradycją naszej szkoły jest organizowanie balu karnawałowego dla najmłodszych mieszkańców miejscowości. Taka impreza odbyła się również 12 stycznia bieżącego roku. Kolorowa, wręcz bajkowa dekoracja sali zgromadziła licznie maluchów wraz z rodzicami i wprowadziła wszystkich w wesoły nastrój . Na balu pojawili się bohaterowie książek i filmów: kowboje, księżniczki, wróżki, pszczółki, żabki, biedronki itd.

Więcej…

 
Reklama
Dziennik elektroniczny
Porady szkolnych specjalistów
Imieniny
Dzisiaj jest: 28 Styczeń 2023    |    Imieniny obchodzą: Walery, Radomir, Karol
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj44
mod_vvisit_counterWczoraj84
mod_vvisit_counterW tym tygodniu486
mod_vvisit_counterTydzień temu526
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2226
mod_vvisit_counterMiesiąc temu2613
mod_vvisit_counterRazem332377