Wykaz zajęć karcianych realizowanych w roku szkolnym 2015/2016
Nazwisko i imię nauczyciela | Pierwsza godzina zajęć pozalekcyjnych | Szkoła | Druga godzina zajęć pozalekcyjnych | Szkoła |
Bednarczyk Katarzyna | Koło języka angielskiego Piątek 1300- 1400 | Przed-szkole | - | - |
Błaż Halina | Zajęcia z jęz. polskiego dla kl. VI czwartek 710-755 | SP | Koło języka polskiego dla kl. II b (co drugi tydzień) wtorek 710-755 | Gim |
Buczkowicz | Zajęcia wyrównawcze poniedziałek | SP
| Zajęcia profilaktyczno –wychowawcze | SP |
Dąbrowski Mieczysław | Koło instrumentalne | SP | Chór | SP |
Dudek Dariusz | Zajęcia sportowe środa 1430-1600 | SP | - | - |
Filak Wiesław | Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl. I 715 – 800 | Gim | - | - |
Dyka Daniel | SKS poniedziałek | Gim | - | - |
Szczepek Anna | Kółko plastyczne poniedziałek 700-800 | SP | Zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne i polonistyczne w kl.I SP środa 1245-1330 | SP |
Gładysz Lidia | Koło matematyczne | SP
| Zespół wyrównawczy
| Gim
|
Hućko Ewa | koło języka niemieckiego | SP, Gim. | zajęcia wyrównawcze z jęz. niemieckiego | SP, Gim |
Kociuba Katarzyna | Koło biologiczno- chemiczne | Gim | Wolontariat | Gim |
Korfanty Agnieszka | Zajęcia z uczniem dyslektycznym | SP | Koło biblioteczne | SP |
Kościelna Danuta | Koło geograficzne/ zespół wyrównawczy | Gim | - | - |
Kruczek Edyta | Koło jęz. angielskiego dla kl. V | SP | - | - |
Piegdoń Renata | Koło matematyczne | SP
| Zajęcia rozwijające | SP
|
Szelest Urszula | Zajęcia rozwijające z edukacji polonistycznej, matematycznej i plastycznej. Poniedziałek | SP | Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze | SP |
Piróg Małgorzata | Zajęcia wyrównawcze / koło polonistyczne | SP | Zajęcia wyrównawcze dla | Gim |
Dudek Magdalena | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze poniedziałek | SP
| Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze środa 1245-13 30 | SP
|
Rachwał Anna | Zajęcia rekreacyjno -sportowe | SP | Zajęcia rekreacyjno -sportowe | Gim |
Ślączka Małgorzata | Koło historyczne | SP | Koło historyczne
| Gim |
Glazer Agnieszka | Koło polonistyczne dla klasy III | Gim. | Zajęcia wyrównawcze czwartek 13 40-14 25
| Gim. |
Pieniążek Barbara | Koło przyrodnicze | SP | Koło fizyczne
| Gim. |
Łuszcz Jadwiga | Zajęcia wyrównawcze / koło ekologiczne czwartek 950– 1130 | SP | - | - |
Orzechowska Anna | Koło jez. angielskiego | Gim | Koło jez. angielskiego | Gim |
Fitkowska Marta | Koło jęz. niemieckiego | SP i Gim | - | - |
Leśniak- Stępień Agnieszka | Zajęcia z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi | SP | Zajęcia z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi | SP |
Wolanin Janina | „Effatha”- grupa modlitewno-ewangelizacyjna | SP | „Effatha”- grupa modlitewno-ewangelizacyjna | Gim |
Ks. Jan Smoła | Koło religijne | SP |
|
|