Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Szkolne zawody w piłce ręcznej

 

W dniu 22 listopada w naszej szkole odbyły sie kolejne rozgrywki Szkolnej Ligi Zespołowych Gier Sportowych  Dziewcząt w piłce ręcznej.  

Więcej…

 

Jesienny Festyn Rodzinny


26 października 2014r w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbył się „Jesienny Festyn Rodzinny” zorganizowany przez Radę Rodziców, nauczycieli i pracowników Szkoły. Impreza zgromadziła wielu mieszkańców wsi, którzy w pięknej scenerii i miłej atmosferze spędzili z nami to słoneczne, niedzielne popołudnie.

Więcej…

 

Dzień Papieski w naszej szkole

 

22 października to dzień szczególny. Kościół obchodzi wówczas liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II na pamiątkę inauguracji właśnie w tym dniu jego pontyfikatu, który miał miejsce w 1978 roku. W naszej szkole to bliskie sercu każdego Polaka święto zostało uczczone uroczystą akademią, a  patronowało jej hasło tegorocznego XIV Dnia Papieskiego zaczerpnięte z Księgi Kapłańskiej – „ Świętymi Bądźcie”.

Więcej…

 

Akademia z okazji Dnia Nauczyciela

 

Dnia 13 października 2014 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Organizacją tego wydarzenia zajęli się uczniowie klasy II i III gimnazjum wraz z nauczycielami: p. Agnieszką Glazer, p. Małgorzatą Piróg, p. Edytą Kruczek i p. Elżbietą Wolańską.

Więcej…

 

Wojewódzkie biegi przełajowe w Kolbuszowej


16 października 2014 roku  stadion w Kolbuszowej zgromadził  najlepszych zawodników ze wszystkich szkół Podkarpacia na Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Więcej…

 

Zawody powiatowe w biegach przełajowych

 

W dniu 03.10.2014 roku na stadionie MOSiR-u w Brzozowie odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Dominika Dereń- 1000m, Weronika Data-1000m i Patryk Szczepek -1500m.

Więcej…

 

Wróżnienie w konkursie „JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE”


Dnia 26.09.2014 roku odbył się w Tarnawie Dolnej kolejny – archiprezbiteralny – etap konkursu organizowanego przez Akcję Katolicką „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”. Na konkurs przybyli finaliści etapu dekanalnego z Archiprezbiteratu Sanockiego.

Więcej…

 

Szkolne rozgrywki w piłce siatkowej dziewczyn

 

Od września  w naszej szkole rozpoczęły się rozgrywki w ramach Szkolnej Ligi  Zespołowych Gier Sportowych dziewcząt. Turnieje prowadzone będą w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa, piłka ręczna i piłka koszykowa.

Więcej…