Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Wycieczka do Bliznego


Już w pierwszym tygodniu września, korzystając z pięknej pogody uczniowie klasy V wraz z opiekunem wybrali się na pieszą wycieczkę nad zalew do Bliznego. Celem wyprawy było poznanie walorów turystycznych najbliższej okolicy, a także obserwacja fauny i flory terenu zalewu

Więcej…

 

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy serdecznie zaprasza rodziców dzieci przedszkolnych na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w budynku przedszkola w najbliższy poniedziałek 25 sierpnia 2014 r. o godzinie  1700.

Wszystkie dzieci, które dotychczas nie uczęszczały do przedszkola zapraszamy na zajęcia adaptacyjne, które odbywać się będą od najbliższego poniedziałku 25 sierpnia do piątku 29 sierpnia w godz. od 900  do 1230.

                                                                                                                                                            Dyrektor Wiesław Pałka

 

Sprostowanie dotyczące zestawu podręczników w gimnazjum

Uczniowie klas II i III gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015 kupują następujące „zeszyty ćwiczeń do języka polskiego„:

 

 - zeszyt ćwiczeń „Między nami” Zeszyt ćwiczeń dla klasy II Gm, część I i II,

- zeszyt ćwiczeń „Między nami” Zeszyt ćwiczeń dla klasy III Gm, część I i II. 

 

 

 
 

Wyprawka szkolna - informacja

Składanie WNIOSKÓW o przyznanie pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r. – „Wyprawka szkolna” ustala się na okres od dnia 05.08.2014 r. – dnia 05.09.2014 r.  w sekretariacie szkoły.

- wniosek do pobrania w sekretariacie szkoły,
- we wniosku zawarte są zasady otrzymania dofinansowania.

 

Informacja dla rodziców

Szanowni Państwo w bloku „Strefa rodziców” znajdują się aktualne wykazy podręczników dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, jakie będą obowiązywały w roku szkolnym 2014/2015. Natomiast wykazy podręczników dla przedszkola znaleźć można w bloku „Przedszkole”.

 

"Tęczowe Nutki" na przeglądzie zespołów tanecznych

 
Dnia 9 maja 2014roku ,,Tęczowe Nutki’’ zaprezentowały się w XXVI Przeglądzie Zespołów Tanecznych KACZUCHA 2014 w Krośnie. Wystąpiło około 55 zespołów tanecznych z południowej Polski, min.z Rzeszowa, Jasła, Krosna, Sanoka, Kielc, Rymanowa, Ustrzyk, Mielca, Haczowa itd.

Więcej…

 

Dzień Mamy i Taty w grupie „Słoneczka”.

Kocham Cię, Mamo,
Bo serce Twoje bije tak samo jak serce moje…

A kiedy będzie słońce i lato
Pójdziemy sobie na spacer z Tatą…

 
Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

Więcej…

 

Informacje dotyczące konkursów dla uczniów

Dnia 26.05.2014r. w Zespole Szkół nr 2 w Przysietnicy odbyła się VI edycja konkursu recytatorskiego „Patrzeć coraz głębiej”. Uczestnicy zaprezentowali teksty prozatorskie i poetyckie św. Karola Wojtyły W konkursie brały udział 23 osoby z pobliskich miejscowości gminy Brzozów.

Więcej…