Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

"Tęczowe Nutki" na przeglądzie zespołów tanecznych

 
Dnia 9 maja 2014roku ,,Tęczowe Nutki’’ zaprezentowały się w XXVI Przeglądzie Zespołów Tanecznych KACZUCHA 2014 w Krośnie. Wystąpiło około 55 zespołów tanecznych z południowej Polski, min.z Rzeszowa, Jasła, Krosna, Sanoka, Kielc, Rymanowa, Ustrzyk, Mielca, Haczowa itd.

Więcej…

 

Dzień Mamy i Taty w grupie „Słoneczka”.

Kocham Cię, Mamo,
Bo serce Twoje bije tak samo jak serce moje…

A kiedy będzie słońce i lato
Pójdziemy sobie na spacer z Tatą…

 
Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

Więcej…

 

Informacje dotyczące konkursów dla uczniów

Dnia 26.05.2014r. w Zespole Szkół nr 2 w Przysietnicy odbyła się VI edycja konkursu recytatorskiego „Patrzeć coraz głębiej”. Uczestnicy zaprezentowali teksty prozatorskie i poetyckie św. Karola Wojtyły W konkursie brały udział 23 osoby z pobliskich miejscowości gminy Brzozów.

Więcej…

 

Święto Szkoły

 

Maj to miesiąc urodzin Patronki naszej szkoły, Marii Konopnickiej, dlatego co roku o tej porze obchodzimy Święto Szkoły i podczas uroczystej akademii staramy się uczcić jej pamięć. Tegoroczna uroczystość miała miejsce 28 maja.

Więcej…

 

Wycieczka w Bieszczady RAM-u i Ministrantów

 

O wyjeździe w Bieszczady myśleliśmy i marzyliśmy od dawna.

 
24 maja 2014r. młodzież należąca do Ruchu Apostolstwa Młodzieży i Ministrantów Parafii Przysietnica wraz z ks. Romanem Lorensem i ks. Adamem Świsterskim, zdobyła najwyższy szczyt: polskich Bieszczadów i województwa podkarpackiego - Tarnicę (1346 m n.p.m).

Więcej…

 

Fianał Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach

Czternasta edycja Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach, poświęcona była św. Janowi z Dukli.  Od wielu lat organizatorem  olimpiady jest Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu i Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym. Tegoroczny finał olimpijskich zmagań miał miejsce w Zespole Szkół nr 2 w Dukli, któremu patronuje św. Jan.

Więcej…

 

Ogłoszenie

Termin Festynu Rodzinnego, z powodu niekorzystnej prognozy pogody,  zostaje przesunięty na 15.06.2014 r (niedziela). Jeżeli w dniu 15.06.2014 r. będzie ładna pogoda, odbędzie się na placu przy budynku zespołu szkół.

W przypadku niekorzystnej pogody, odbędzie się w budynku zespołu.  

Dyrektor Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Wiesław Pałka  

 

Zaproszenie na Festyn Rodzinny