Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Bal Malucha w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy

 
12.01.2014 zgodnie z powiedzeniem, że „dobre tradycje należy kontynuować” w Przedszkolu Samorządowym przy Zespole Szkół nr 1 w Przysietnicy  po raz 19 miał miejsce Bal Malucha. Tegoroczna  zabawa, odbyła się w sali udekorowanej w lodowe sopelki i śniegowe gwiazdki.

Więcej…

 

Szkolna Liga Mistrzów

Liga Mistrzów to nie tylko zawody najlepszych piłkarzy na świecie. Wzorem europejskich rozgrywek w Zespole Szkół nr. 1 w Przysietnicy została powołana Szkolna Liga Mistrzów, w której uczestnikami są chłopcy klas III – VI rywalizujący w halowej odmianie piłki nożnej.

Więcej…

 

Jasełka dla uczniów i mieszkańców Przysietnicy

 
Boże Narodzenie to czas radosny, przepełniony ciepłem i miłością. Dla nas Polaków wielowiekowa tradycja oraz pielęgnowanie obrzędów są bardzo istotne, to nierozerwalna część naszej kultury, z którą silnie związani jesteśmy od najmłodszych lat. Co roku pięknie przystrojona choinka, suto zastawiony stół, piękne polskie kolędy tworzą swój niepowtarzalny klimat. To naprawdę wspaniałe chwile, które po latach stają się cennymi wspomnieniami.

Więcej…

 

Wokalne Debiuty

 
Ósmy Przegląd Piosenki „Wokalne Debiuty” już za nami. Przyniósł on uczestnikom i licznie zgromadzonym słuchaczom wiele niezapomnianych wrażeń. Młodzi artyści  (dzieci z naszego przedszkola i klas kształcenia zintegrowanego) prezentowali bardzo wysoki poziom, a ich występy miały charakter indywidualny.

Więcej…

 

Kurs pierwszej pomocy dla uczniów

 
Nauczyciele i młodzież szkół średnich z Krosna zrzeszeni w Stowarzyszeniu „Służba Świętego Łazarza – LAZARUS” zaprezentowali uczniom
i nauczycielom naszego zespołu szkół wiedzę teoretycznej oraz praktyczne umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia zdrowia i życia.

Więcej…

 

Akademia z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości

 
8 listopada 2013 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyła się uroczysta akademia z okazji 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Więcej…

 

Ślubowanie uczniów klasy I Szkoły Podstawowej

 

7 listopada  2013 r. odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość- „Ślubowanie Klasy Pierwszej”.  Do ślubowania przystąpiło 21 pierwszoklasistów. Jak co roku ta piękna i wzruszająca uroczystość wzbudzała wiele emocji nie tylko u dzieci, ale także u rodziców.

Więcej…

 

Deutsch Wagen Tour w Przysietnicy

 
Październikowy piątek był szczególnym dniem dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Rankiem 4 października 2013 r. na parking przy naszej szkole podjechał  kolorowy samochód oznaczony logo Deutsch Wagen Tour. Jak się wkrótce okazało, auto było po brzegi wypełnione pomocami dydaktycznymi i wieloma niespodziankami. 

Więcej…