Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Powitanie wiosny w przedszkolu

 
21 marca dzieci 4,5-letnie z grupy „Biedronki’’ i 6-letnie- „Słoneczka’’ wraz z nauczycielkami z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Przysietnicy postanowiły przywitać wiosnę, żegnając się z mroźną zimą.

Więcej…

 

Gminne zawody w piłce nożnej halowej

 

15 marca 2014 w SP Brzozowie zostały rozegrane gminne zawody w piłce nożnej halowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów. Ze względu na tak liczne w tym roku  zainteresowanie, drużyny zostały podzielone na 3 grupy.

Więcej…

 

Spotkanie z Panem Pawłem Baranem

 
4 marca 2014r w grupie Biedronek i Słoneczek gościł pan Paweł Baran, mieszkaniec Przysietnicy, pasjonat astronomii i członek „Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii’’ oddziału w Warszawie.

Więcej…

 

Konkurs wiedzy biblijnej z Ewangelii św. Marka

 
4 marca 2014r. w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy Biblijnej. W konkursie wzięło udział 27 uczniów z dekanatu brzozowskiego, którzy przybyli w nasze skromne progi, wraz ze swoimi opiekunami katechetami.

Więcej…

 

Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców

 
22.02.2014 w sali przy Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyły się półfinałowe zawody w piłce siatkowej ramach Gminnej Gimnazjady chłopców.

Więcej…

 

Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt

 
15.02.2014 r. w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół nr 1 w Przysietnicy odbyły się półfinałowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt rozgrywane w ramach Gminnej Gimnazjady.  

Więcej…

 

Podsumowanie projektu edukacyjnego

 
W listopadzie 2013r. w naszej szkole odbyło się spotkanie mające na celu podsumowanie projektu edukacyjnego „Czy chemia może być ciekawa?”.

Więcej…

 

Niezwykła lekcja w naszej szkole

 

Dnia 14.02.2014 r. klasa VI B uczestniczyła w  niezwykłej lekcji języka… chińskiego. Przeprowadziła ją pani Izabela Dąbrowska, absolwentka naszej szkoły, a obecnie studentka czwartego roku sinologii na Uniwersytecie  Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zaproszonym gościem był także Pan Dyrektor.

Więcej…