Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Jasełka dla uczniów i mieszkańców Przysietnicy

 
Boże Narodzenie to czas radosny, przepełniony ciepłem i miłością. Dla nas Polaków wielowiekowa tradycja oraz pielęgnowanie obrzędów są bardzo istotne, to nierozerwalna część naszej kultury, z którą silnie związani jesteśmy od najmłodszych lat. Co roku pięknie przystrojona choinka, suto zastawiony stół, piękne polskie kolędy tworzą swój niepowtarzalny klimat. To naprawdę wspaniałe chwile, które po latach stają się cennymi wspomnieniami.

Więcej…

 

Wokalne Debiuty

 
Ósmy Przegląd Piosenki „Wokalne Debiuty” już za nami. Przyniósł on uczestnikom i licznie zgromadzonym słuchaczom wiele niezapomnianych wrażeń. Młodzi artyści  (dzieci z naszego przedszkola i klas kształcenia zintegrowanego) prezentowali bardzo wysoki poziom, a ich występy miały charakter indywidualny.

Więcej…

 

Kurs pierwszej pomocy dla uczniów

 
Nauczyciele i młodzież szkół średnich z Krosna zrzeszeni w Stowarzyszeniu „Służba Świętego Łazarza – LAZARUS” zaprezentowali uczniom
i nauczycielom naszego zespołu szkół wiedzę teoretycznej oraz praktyczne umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia zdrowia i życia.

Więcej…

 

Akademia z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości

 
8 listopada 2013 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyła się uroczysta akademia z okazji 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Więcej…

 

Ślubowanie uczniów klasy I Szkoły Podstawowej

 

7 listopada  2013 r. odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość- „Ślubowanie Klasy Pierwszej”.  Do ślubowania przystąpiło 21 pierwszoklasistów. Jak co roku ta piękna i wzruszająca uroczystość wzbudzała wiele emocji nie tylko u dzieci, ale także u rodziców.

Więcej…

 

Deutsch Wagen Tour w Przysietnicy

 
Październikowy piątek był szczególnym dniem dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Rankiem 4 października 2013 r. na parking przy naszej szkole podjechał  kolorowy samochód oznaczony logo Deutsch Wagen Tour. Jak się wkrótce okazało, auto było po brzegi wypełnione pomocami dydaktycznymi i wieloma niespodziankami. 

Więcej…

 

Spotkanie z kolekcjonerem motyli p. Edwardem Buczkiem

 
4 października 2013r.  do naszej szkoły przybył  kolekcjoner motyli-Edward Buczek. Wszyscy uczniowie mieli okazję zobaczyć część jego kolekcji,
jednej z największych w Polsce.

Więcej…

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14

 

Dnia 02.09.2013r. rozpoczął się rok szkolny i katechetyczny 2013/2014 w Zespole Szkół nr 1 w Przysietnicy. O godz. 8:00 uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zgromadzili się w kościele parafialnym na Mszy Świętej. Po jej zakończeniu wszyscy udali się do szkoły, by obejrzeć część artystyczną. Przygotowała ją klasa 3 szkoły podstawowej pod czujnym okiem pani Magdaleny Dudek.

Więcej…