Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Spotkanie z Panem Pawłem Baranem

 
4 marca 2014r w grupie Biedronek i Słoneczek gościł pan Paweł Baran, mieszkaniec Przysietnicy, pasjonat astronomii i członek „Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii’’ oddziału w Warszawie.

Więcej…

 

Konkurs wiedzy biblijnej z Ewangelii św. Marka

 
4 marca 2014r. w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy Biblijnej. W konkursie wzięło udział 27 uczniów z dekanatu brzozowskiego, którzy przybyli w nasze skromne progi, wraz ze swoimi opiekunami katechetami.

Więcej…

 

Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców

 
22.02.2014 w sali przy Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyły się półfinałowe zawody w piłce siatkowej ramach Gminnej Gimnazjady chłopców.

Więcej…

 

Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt

 
15.02.2014 r. w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół nr 1 w Przysietnicy odbyły się półfinałowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt rozgrywane w ramach Gminnej Gimnazjady.  

Więcej…

 

Podsumowanie projektu edukacyjnego

 
W listopadzie 2013r. w naszej szkole odbyło się spotkanie mające na celu podsumowanie projektu edukacyjnego „Czy chemia może być ciekawa?”.

Więcej…

 

Niezwykła lekcja w naszej szkole

 

Dnia 14.02.2014 r. klasa VI B uczestniczyła w  niezwykłej lekcji języka… chińskiego. Przeprowadziła ją pani Izabela Dąbrowska, absolwentka naszej szkoły, a obecnie studentka czwartego roku sinologii na Uniwersytecie  Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zaproszonym gościem był także Pan Dyrektor.

Więcej…

 

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

 

Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto  Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla dziadków. To dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

Więcej…

 

Dzień Babci i Dziadka

 
Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się w naszym zespole szkół w sobotę 8 lutego 2014 r. Na zaproszenie uczniów, rodziców dyrekcji oraz nauczycieli odpowiedziało ponad 110 Babć i Dziadków, którzy przybyli nie tylko z Przysietnicy, okolicznych sołectw,  ale również z odległych miejscowości Podkarpacie. Zgromadzonych gości powitali i złożyli najserdeczniejsze życzenia: dyrektor Wiesław Pałka, wicedyrektor Marta Szczepek oraz przewodnicząca Rady Rodziców Mariola Rzepka.

Więcej…