Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Bożonarodzeniowe przedstawienie w grupie "Smerfów"


„Niebo ziemi, niebu ziemia.

Wszyscy, wszystkim ślą życzenia…”

 

 Dnia 21 grudnia 2016r dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej „Smerfusie” przedstawiły przedstawienie bożonarodzeniowe dla swoich rodziców i zaproszonych gości.

Więcej…

 

Wspaniała zabawa na krośnieńskim lodowisku


Korzystając z zimowej aury w 17 grudnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły  wybrali się wraz z opiekunami p. Magdaleną Dudek, p. Agnieszką Korfanty i p. Dariuszem Dudkiem na otwarte lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie. 

Więcej…

 

W tajemniczym świecie plastyki

15 listopada 2016r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyło się szkolenie zorganizowane przez firmę ASTRA S.A. W szkoleniu wzięli udział nauczyciele i pracownicy  przedszkola, wychowawcy klas 1-3, a także pracownicy świetlic środowiskowych gminy Brzozów.

Więcej…

 

Szczypiorniści najlepsi w powiecie


14 grudnia 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Domaradzu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Brzozowskiego w mini piłce ręcznej chłopców zgodnie z Kalendarzem Powiatowych Szkolnych Imprez Sportowych. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa w Domaradzu, a organizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Brzozowie.

Więcej…

 

Turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora ZEAS


Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia odbywa się turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora ZEAS w Brzozowie. Każdego roku turniej jest licznie i mocno obsadzony. W tym roku naszą szkołę reprezentowało dziesięcioro uczniów w sześciu kategoriach.

Więcej…

 

Zwycięska passa tenisistek


Dużym sukcesem naszych reprezentantek zakończyły się Rejonowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt w kategorii Gimnazjum rozgrywane 13.12.2016 r. w Sanoku.

Więcej…

 

Mikołajkowe Wokalne Debiuty 2016

 

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,

 Wszystkie dzieci na niego czekają.

 Moc prezentów każdemu przyniesie,

 Każde dziecko z prezentów się cieszy….”

 

Grudzień to bez wątpienia wyjątkowy miesiąc i kiedy nadchodzi, cieszymy się, bo to oznacza, że Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Z wielką niecierpliwością tych świąt wyczekują dzieci, bo kojarzą się im z choinką, śniegiem a przede wszystkim z Mikołajem i prezentami.

Więcej…

 

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS I SP


„Wobec Boga i Ojczyzny, wobec Taty oraz Mamy- Przyrzekamy…” – pod tym hasłem  21 listopada  2016 r. w Zespole Szkół nr 1 w Przysietnicy odbyła się uroczystość przyjęcia uczniów klasy pierwszej w poczet pełnoprawnych członków społeczności szkolnej.

Więcej…