Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

ŚWIĘTO SZKOŁY W NASZYM ZESPOLE SZKÓŁ

 

27 maja br. obchodziliśmy doroczne Święto Szkoły, które jak zwykle miało na celu przypomnienie i uczczenie pamięci naszej patronki – Marii Konopnickiej. Na wstępie została odśpiewana „Rota”, a następnie prowadząca uroczystość uczennica klasy II gimnazjum, Gabriela Baran, zaprosiła wszystkich na przedstawienie teatralne przygotowane pod kierunkiem p. Haliny Błaż i p. Agnieszki Glazer przez  uczniów klasy Ib gimnazjum oraz klasy VI szkoły podstawowej.

Więcej…

 

Udany występ w turnieju Coca Cola Cup 2015

 

Aby rozegrać pierwszy etap tegorocznych zmagań nasza drużyna wyjechała do Jasienicy Rosielnej. Przy pięknej, słonecznej pogodzie przyszło zmierzyć się nam z zespołami z Jabłonicy Polskiej, Korczyny oraz Jasienicy Rosielnej.

Więcej…

 

Finał Szkolnej Ligi w piłce siatkowej

 

W dniu 02.05.2015 r. w naszej szkole odbyły się Szkolna Liga Sportowa w piłce siatkowej dziewcząt klas I-III gimnazjum i klas IV- VI Szkoły Podstawowej. Uczennice  gimnazjum kontynuowały rozgrywki i ostateczne rozstrzygnięcie rywalizacji odbędzie się w czerwcu.

Więcej…

 

POWRÓT DO OJCA – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

 

Przez cały czas towarzyszył nam obraz Rembrandta „Powrót syna marnotrawnego” wyrażający myśl przewodnią rekolekcji.  Na koniec  ksiądz poprosił, aby umieścić ów obraz na swoim profilu na Facebooku jako świadectwo wiary i przeżytego czasu łaski.

 

Więcej…

 

Głośny doping w Krośnie


W sobotnie popołudnie 21.03.2015 r. uczniowie naszej szkoły, wyposażeni w trąbki, flagi i szaliki wyjechali do Krosna, aby swoim dopingiem wesprzeć polską drużynę narodową w piłce nożnej futsalu, biorącą udział w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Europy.

Więcej…

 

Finał Gminnej Gimnazjady


W sobotę 07.03.2015 w sali gimnastycznej ZS Nr 1 w Przysietnicy odbyły się gminne finały w piłce siatkowej chłopców. W turnieju uczestniczyły cztery zespoły: Gimnazjum w Starej Wsi, Gimnazjum Nr 1 w Humniskach, Gimnazjum w Grabownicy oraz gospodarz  zawodów Gimnazjum Nr 1 w Przysietnicy.

Więcej…

 

Półfinał gminnej gimnazjady

 

W sobotę 28.02.2015 w sali gimnastycznej ZS Nr 1 w Przysietnicy odbyły się gminne półfinały zawodów w piłce siatkowej chłopców. W turnieju uczestniczyły cztery zespoły: Gimnazjum w Starej Wsi, Gimnazjum Nr 2 w Przysietnicy, Gimnazjum Nr 1 w Brzozowie oraz gospodarz Gimnazjum Nr 1 w Przysietnicy.

Więcej…

 

W ŚWIECIE MITÓW – GMINNY KONKURS MITOLOGICZNY

 

Na kilka godzin sobotniego przedpołudnia -  21 lutego 2015 roku można się było przenieść  w fascynujący świat mitów starożytnej Grecji i Rzymu, bo w tym dniu w naszej szkole odbywał się Gminny Konkurs Mitologiczny  „W ŚWIECIE MITÓW”.

Więcej…