Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Młodzież z Ukrainy uświetniła uroczystość Dnia Edukacji Narodowej

 
W dniu 15 października 2015 roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszym zespole szkół odbył się koncert w wykonaniu młodzieży z Ukrainy. Uczniowie z Obwodu Kijowskiego zrzeszeni w  zespołach muzycznych: Gloria i Żironka zaprezentowali 18 utworów, w  tym 2 ostatnie „Świat bez wojny” oraz Hej, sokoły! wspólnie z młodzieżą z polski.

Więcej…

 

Dzień Edukacji Narodowej 2015


Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować wszystkim nauczycielom za trud przekazywania wiedzy i wychowywania młodego pokolenia. W tym dniu pamiętamy również o wszystkich pracownikach szkoły, dzięki którym może ona tak doskonale funkcjonować.

Więcej…

 

Spotkanie z policjantem


12 października 2015, po raz kolejny gośćmi w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy byli funkcjonariusze Powiatowej Komendy Policji w Brzozowie: asp. Monika Dereń i mł. asp. Piotr Skubisz.

Więcej…

 

XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych


W dniach od 9 do 11 października 2015 r. w Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek odbył się XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych. Modele redukcyjne są wiernym odtworzeniem wyglądu pojazdu, samolotu, budowli, statku czy też okrętu w określonym pomniejszeniu. Tegoroczny Konkurs zgromadził ponad 300 modeli w różnych kategoriach.

Więcej…

 

Dzień Chłopaka 2015


Dnia 28.09.2015 w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował akademię z okazji Dnia Chłopaka. Na początku dziewczyny z poszczególnych klas wyłoniły przedstawicieli płci męskiej, którzy stanęli do walki o tytuł "Super Chłopaka 2015/16".

Więcej…

 

Premierowa odsłona Szkolnej Ligi Mistrzów 2015/16


W sobotę 26.09.2015 r. odbył się pierwszy inauguracyjny turniej Szkolnej Ligi Mistrzów w piłce nożnej halowej dla chłopców klas III–VI Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy.

Więcej…

 

Inauguracja rozgrywek w gimnazjum


W  naszej szkole po raz drugi ruszyła Szkolna Liga Gier Zespołowych Dziewcząt.  W sobotę 19.09.2015r odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej. Do turnieju  zgłosiło się trzy zespoły dziewcząt  klas gimnazjalnych i szkoły podstawowej.

Więcej…

 

Pierwsze zajęcia w modelarni przy ZS 1 w Przysietnicy


 

Od 18 września 2015 r. w każdy piątek w godzinach od 17.00 do 19.00 w naszym zespole szkół prowadzone są  dodatkowe zajęcia pozalekcyjne w nowo powstałej modelarni. 

Więcej…