Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

VI ZAWODY Z ZAKRESU PIERWSZEJ POMOCY DLA GIMNAZJALISTÓW W SANOKU


W dniu 26 kwietnia 2016r. trzyosobowy zespół naszego gimnazjum w składzie: Monika Gałkowska, Dominika Dereń i Kinga Kozimor reprezentował naszą szkołę w zawodach  pierwszej pomocy dla  gimnazjalistów „O Puchar Ratowników Grupy Bieszczadzkiej GOPR” organizowanych przez Zespół Szkół nr 5 w Sanoku.

Więcej…

 

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY 2016

 

Znamy już nazwiska tegorocznych Mistrzów Ortografii z naszej szkoły. W dniu 25 kwietnia br. w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny. Przebiegał on na dwóch poziomach: szkoły podstawowej i gimnazjum. Do konkursu, który przygotowała i przeprowadziła p. Halina Błaż, przystąpiło 12 uczniów ze szkoły podstawowej i 11 gimnazjalistów.

Więcej…

 

„DZIŚ JESTEŚ MODELARZEM W PRZYSZŁOŚCI MOŻESZ ZOSTAĆ KONSTRUKTOREM”


Rozpoczynamy rekrutację uczestników zajęć modelarskich prowadzonych w ramach programu Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”. Inicjatywa skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Brzozów. Zapisów można dokonywać w Zespole Szkół nr 1 w Przysietnicy do dnia 29.04.2016r. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej…

 

Zdrowo żyj, zdrowo jedz

 

„Żyj zdrowo”- pod takim tytułem w dniu 12. 04. 2016 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyło się spotkanie promujące zdrowe odżywianie i kształtowanie postaw zdrowotnych wśród uczniów klas I-III.  Było to jedno z różnorodnych działań podjętych i przeprowadzonych w ramach projektu „Owoce w szkole”. W tym roku przybrało ono szczególną formę.

Więcej…

 

POWITANIE WIOSNY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W PRZYSIETNICY

 

Jak zrobić wybuchową pianę, jakie tajemnice kryje w sobie zwykła kartka papieru,  z jakimi problemami muszą sobie radzić astronauci podczas misji kosmicznych i czy łatwo jest skonstruować robota? Na te i wiele innych pytań odpowiadali uczniowie - pasjonaci z Gimnazjum Nr 1 w Przysietnicy, którzy pod kierunkiem swoich nauczycieli przygotowali niezwykle interesujące pokazy naukowe.

Więcej…

 

II EDYCJA GMINNEGO KONKURSU „W ŚWIECIE MITÓW”

Już po raz drugi Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy stał się areną zmagań uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej gminy w konkursie wiedzy z zakresu mitologii greckiej i rzymskiej „W świecie mitów”. Konkurs odbywał się na dwóch poziomach – szkoły podstawowej i gimnazjum, jednak zakres wiedzy znacznie wykraczał poza podstawę programową.

Więcej…

 

II EDYCJA KONKURSU WIEDZY O MITOLOGII

GREKÓW I RZYMIAN

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

GMINY BRZOZÓW

 

Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów  Gminy Brzozów do udziału w konkursie, który organizuje Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy.

Więcej…

 

FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK 2016

 

Mimo że Święta Bożego Narodzenia dawno już za nami, czas kolędowania jeszcze trwa. 20 stycznia 2016 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy rozbrzmiały dźwięki najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu najmłodszych uczniów. Wychowankowie Przedszkola Samorządowego i klas I-III SP w swych utworach przywołali magię Bożego Narodzenia.         

Więcej…