Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Tańczy motyl, tańczy wróżka. W Przysietnicy bal maluszka!

 

Tak bawić potrafią się tylko najmłodsze dzieci! Wychowawcy i rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola oraz młodszych klas Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy zorganizowali 16.01. br. huczny Bal Malucha. Do zabawy zaproszono dzieci z Przysietnicy i okolicznych miejscowości.

Więcej…

 

Wyjazd na lodowisko

19 grudnia 2015r. uczniowie naszej szkoły wyjechali na lodowisko do Krosna. Celem wycieczki była nauka jazdy na łyżwach, dla niektórych doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, integracja oraz oczywiście dobra zabawa.

Więcej…

 

III Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

 

W sobotę 12.12.2015 r. w ZS Nr 1 odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Celem zawodów była dalsza popularyzacja tej dyscypliny sportu w naszej szkole oraz umożliwienie dzieciom i młodzieży rywalizacji z rówieśnikami. Do udziału w turnieju zgłosiło się dwudziestu łącznie dwudziestu zawodników i zawodniczek.

Więcej…

 

Gminne zawody w mini piłce ręcznej


W dniu 05.12.2015 r. drużyna chłopców ze szkoły podstawowej uczestniczyła w gminnych mistrzostwach w mini piłce ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w hali sportowej ZS nr 1 w Humniskach.

Więcej…

 

Pasowanie ucznia w naszej szkole


4 listopada 2015 r. piętnaścioro uczniów klasy pierwszej miało swoje święto. Był to bardzo ważny dzień w ich życiu, ponieważ od tej chwili stali się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Na ten szczególny moment czekali z niecierpliwością i drżeniem serca od początku roku szkolnego.

Więcej…

 

Powiatowy Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"


30 października 2015 r. na stadionie w Przysietnicy odbył się Powiatowy Eliminacyjny Turniej Piłki Nożnej Chłopców i Dziewczyn  w ramach XVI edycji „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U – 12, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 1 w Przysietnicy.

Więcej…

 

II Turniej Szkolnej Ligi Mistrzów

 

W sobotę 17.10.2015 r. odbył się drugi turniej Szkolnej Ligi Mistrzów czyli rozgrywek w piłce nożnej halowej dla chłopców klas III – VI Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy. Rozgrywki te cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci czego dowodem jest zgłoszenie się kolejnej drużyny do udziału w zawodach.

Więcej…

 

Kornelia Data i Laura Kot na występach w Starej Wsi


Od kilku lat w październiku w Przedszkolu Samorządowym im. Św. Jana Pawła II w Starej Wsi odbywają się uroczystości związane z obchodami Dnia Papieskiego. Konkurs, ponieważ taką formę ma ta uroczystość, wpisuje się w koncepcje działalności przedszkoli Gminy Brzozów, które w swych zapisach mają  kształtowanie od najmłodszych lat systemu wartości opartego o naukę św. Jana Pawła II.

Więcej…