Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Bezpiecznie na drodze!

 

W dniu 10 września 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas 0- III z pracownikami Komendy Powiatowej  Policji w Brzozowie: aspirant Moniką Dereń, sierżantem Tomaszem Hałką oraz pracownikiem Wojewódzkiego Ośrodka  Ruchu Drogowego w Krośnie panią Eweliną Nechrebecką.

Więcej…

 

Sezon sportowy 2015/2016 - otwarty


W sobotę 05.09.2015 r. w sali gimnastycznej naszego zespołu szkół odbył się pierwszy turniej, będący kwalifikacjami szkolnymi do zawodów gminnych w tenisie stołowym.

Więcej…

 

Uroczysta Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

 

1 września 2015r. uczniowie,  nauczyciele oraz rodzice uczniów naszej szkoły wzięli udział w inauguracji roku szkolnego 2015/2016. O godzinie 8:00 wszyscy uczestniczyli w uroczystej mszy świętej.

Więcej…

 

Dodatkowy wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016

Dodatkowy wykaz podręczników i ćwiczeń do klas I, II, IV szkoły podstawowej oraz klasy I gimnazjum do zakupienia przez rodziców można pobrać <<tutaj>>

Jeżeli rodzice będą mieli problem z kupieniem podręcznika  lub ćwiczeń do języka niemieckiego, zamówienie zbiorcze zostanie złożone przez szkołę (po zebraniu pieniędzy).

  

 

 

"Wyprawka szkolna"

Do  dnia 07.09.2015 r.  można składać w sekretariacie szkoły Wnioski o przyznanie pomocy w formie finansowania zakupu podręczników w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2015 r. – „Wyprawka szkolna”.

Wniosek można pobrać klikając <<tutaj>>

Więcej…

 

Informacja dotycząca stypendiów szkolnych

Do dnia 15 września br., włącznie będą przyjmowane wnioski o stypendia szkolne. Ubiegać się o nie mogą zamieszkali na terenie gminy Brzozów rodzice dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wnioski wydawane będą w Wydziale Edukacji Polityki Społecznej i Zdrowia (pok.10 i 11 parter) Urzędu Miejskiego w Brzozowie.

Więcej…

 

Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych

Od poniedziałku 17 sierpnia 2015 r. w Przedszkolu Samorządowym w
Przysietnicy uruchomiony zostanie oddział do którego można przyprowadzać dzieci w wieku przedszkolnym, których rodzice pracują i nie mają możliwości sprawowania nad nimi opieki. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 630 do 1630.

Pierwsze spotkanie rodziców dzieci przedszkolnych odbędzie się w budynku przedszkola w poniedziałek 24 sierpnia 2015 r. o godzinie  1700.

 Wszystkie dzieci, które dotychczas nie uczęszczały do przedszkola zapraszamy na zajęcia adaptacyjne, które odbywać się będą od poniedziałku 24 sierpnia do piątku 28 sierpnia w godz. od 900  do 1200.

                                                                                                          Dyrektor 

                                                                                                         Wiesław Pałka

 

Zestawy podręczników na rok szkolny 2015/2016

Informujemy, że aktualne wykazy podręczników na rok szkolny 2015/2016 dla klas III, V, VI szkoły podstawowej i klas II-III gimnazjum umieszczone są w module Strefa rodziców pod linkiem Szkolny zestaw podręczników.

 

Rodzice nieodpłatnie otrzymają zamówione przez szkołę zestawy podręczników i ćwiczeń do klas:

- pierwszej szkoły podstawowej,

- drugiej szkoły podstawowej,

- czwartej szkoły podstawowej,

oraz

- pierwszej gimnazjum.