Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ZS NR 1 W PRZYSIETNICY

 

„Chcielibyśmy, aby nam towarzyszyło dzisiaj słowo WDZIĘCZNOŚĆ i wszystko to, co ono oznacza” – mówili uczniowie podczas tegorocznej uroczystości z okazji  Dnia Nauczyciela. Dzień Edukacji Narodowej, bo tak brzmi oficjalna nazwa tego święta, to dobra okazja, aby uświadomić sobie, jak wiele zawdzięczamy tym, którzy na co dzień podejmują trud wychowania młodego pokolenia i cierpliwie pomagają w zdobywaniu wiedzy.

Więcej…

 

Inauguracja V edycji Szkolnej Ligi Mistrzów


W sobotę 01.10.2016 odbył się I turniej V edycji Szkolnej Ligi Mistrzów. W tej cyklicznej imprezie, skierowanej do dzieci klas III – VI wzięło udział cztery zespoły o bardzo znanych europejskich nazwach: Real Madryt, Bayern Monachium, FC Barcelona i Manchester United.

Więcej…

 

INFORMACJA O OPŁATACH ZA OBIADY

KOSZT POSIŁKÓW ZA PAŹDZIERNIK W SZKOLE PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM WYNOSI 57 ZŁ.

 

WPŁATY NALEŻY PRZEKAZYWAĆ NA PODANE PONIŻEJ KONTO.

W TYTULE PRZELEWU NALEŻY WPISAĆ IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA Z DOPISKIEM SZKOŁA.

BLOCZKI BĘDĄ WYDAWANE W STOŁÓWCE PO OKAZANIU DOWODU WPŁATY.

Konto: ZEAS - ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W PRZYSIETNICY, PRZYSIETNICA 198

Nr konta: 24 8642 1113 2011 9317 3739 0041

 

Piesza wycieczka członków koła turystycznego


W roku szkolnym 2016/17 w naszej szkole swoją działalność rozpoczęło Szkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne. Na dobry początek uczniowie klasy I GM wraz z opiekunem wybrali się na pieszą wycieczkę żółtym szlakiem turystycznym, wyznaczonym przez ich starszych kolegów na trasie Przysietnica – Blizne Zalew.

Więcej…

 

I PODKARPACKI KONKURS KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH PRZYSIETNICA 2016”

 

W dniach 24 i 25 września br. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbył się „I Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych”. Wzięło w nim udział 69 uczestników między innymi z: Przemyśla, Dębicy, Krosna, Rzeszowa, Strzyżowa, Jedlicza, Bażanówki, Zagórza, Krakowa, Krasnegostawu, Świdnika, Lublina.

Więcej…

 

Pierwszy rok za nami…

 

Od 18 września 2015 roku w piątkowe popołudnia w Zespole Szkół Nr 1w Przysietnicy odbywają się spotkania modelarskie. W zajęciach biorą głównie udział uczniowie uczęszczający do Zespołów Szkół Nr 1 i Nr 2 w Przysietnicy. Uczestnicy w ramach cotygodniowych spotkań wykonują modele: pojazdów, samolotów, okrętów zwierzątek oraz różnych budowli.

Więcej…

 

Informacja o konkursie modelarskim

W dniach 24-25 września br. w naszej szkole odbędzie I Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych. Chętnych do udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem.

OTWÓRZ>>>>REGULAMIN KONKURSU MODELARSKIEGO

 

 

 

Inauguracja nowego roku szkolnego 2016/2017

 

1 września br. odbyła  się w naszej szkole inauguracja nowego roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość potwierdziła fakt, który większości wydaje się oczywisty: otóż wychowanie do wartości, kształtowanie charakterów i właściwych postaw dzieci i młodzieży to w naszej szkole nie są puste hasła, ale jeden z głównych priorytetów.

Więcej…