Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych

Pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które będą uczęszczać do przedszkola w roku szkolnym 2016/2017 odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2016 r. (wtorek) o godz. 17.00 w budynku przedszkola.

Na spotkanie  szczególnie zapraszamy:

-  rodziców dzieci, które po raz pierwszy będą uczęszczać do przedszkola w br. szkolnym. Nie dotyczy rodziców, którzy uczestniczyli w spotkaniu czerwcowym.

- wszystkich pozostałych rodziców, którzy mają pytania dotyczące funkcjonowania przedszkola w roku szkolnym 2016/2017.

 

Informacja dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym

Od najbliższego czwartku 18 sierpnia br. w Przedszkolu Samorządowym w Przysietnicy uruchomiony zostanie oddział do którego można przyprowadzać dzieci w wieku przedszkolnym, których rodzice pracują i nie mają możliwości sprawowania nad  nimi opieki. Oddział czynny będzie w godz. od 630 do 1630.

Tydzień adaptacyjny dla dzieci, które dotychczas nie uczęszczały do przedszkola rozpocznie się 25 sierpnia br.

 

Ihformacja dotycząca podręczników

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie kupują podręczniki i ćwiczenia do:

- klasy VI szkoły podstawowej (wszystkie),

-  III gimnazjum (wszystkie),

- z religii do wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum.

- z języka niemieckiego do klas: IV, V, VI

 

Szkoła zapewnia podręczniki i ćwiczenia do klas:

-  I, II, III szkoły podstawowej (za wyjątkiem religii),

-  I, II gimnazjum (za wyjątkiem religii),

 - IV, V szkoły podstawowej (za wyjątkiem religii i języka niemieckiego).

Ze szczegółowym wykazem podręczników do religii i języka niemieckiego na rok szkolny 20016/2017 można zapoznać się na naszej stronie w module STREFA RODZICÓW 

 

Zajęcia otwarte w grupie „Smerfusie”

 

Zajęcia otwarte zawsze wzbudzają  wiele pozytywnych emocji wśród Rodziców. Pozwalają one na śledzenie postępów własnego dziecka w zakresie rozwoju fizycznego, umysłowego i społecznego. W czasie zajęć otwartych rodzice biorą w nich czynny udział.

Więcej…

 

Zajęcia otwarte w grupie „Biedronki”


Od pewnego czasu, raz do roku, organizowany jest w naszym przedszkolu dzień otwarty dla rodziców. Jest on doskonałą okazją do zaobserwowania przez rodziców jak ich dzieci spędzają czas w przedszkolu. Goście mają wówczas możliwość czynnego uczestnictwa w zajęciach, obserwacji swoich dzieci podczas zajęć i zabaw, mogą dostrzec jak ich dzieci funkcjonują w grupie i w kontaktach rówieśniczych.

Więcej…

 

AKADEMIA PATRIOTYCZNA W ZS NR 1 W PRZYSIETNICY


Ścigani, prześladowani, torturowani i mordowani w więzieniach UB przez władze komunistyczne za to, że nie zgadzali się na narzucony siłą nowy porządek. Nazywani bandytami i wichrzycielami, skazani na zapomnienie przez kilkadziesiąt lat, tak naprawdę byli największymi patriotami i niezłomnymi bohaterami, którzy w walce o wolność Ojczyzny zapłacili najwyższą cenę – nie tylko cenę życia, jak tylu poległych w walce z hitlerowskim najeźdźcą, ale również cenę pozbawienia czci i dobrego imienia. Na szczęście żyjemy dziś w czasach, w których wolno już o nich mówić głośno prawdę. Wolno i należy mówić.

Więcej…

 

ZAJĘCIA OTWARTE W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W PRZYSIETNICY

 

W dniu 29 kwietnia 2016 roku dyrektorzy i nauczyciele przedszkoli z gminy Brzozów mieli okazję obejrzeć zajęcia otwarte w Przedszkolu Samorządowym w Przysietnicy. Zajęcie nawiązujące tematycznie do wiosennej łąki przeprowadzone zostało w grupie „Biedronki” przez p. Małgorzatę Leń.

Więcej…

 

XV REJONOWE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK


28 kwietnia br. pięcioosobowy zespół naszej szkoły reprezentowany przez uczennice  klasy III gimnazjum:  Monikę Gałkowską, Dominikę Dereń, Kingę Kozimor, Weronikę Dąbrowską i  Annę Pietrykę  wziął udział w XV Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK. Mistrzostwa te zostały przeprowadzone na terenie parku jordanowskiego w Brozowie.

Więcej…