Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Konkurs Programowania Robotów w SP Grabownicy


W piątek 20 maja br.  uczniowie szkół podstawowych z gminy Brzozów  wzięli udział w III edycji powiatowego Konkursu Programowania i Konstruowania Robotów GraboRoboty organizowanym w Szkole Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej, który miał na celu rozwijanie umiejętności programowania, logicznego myślenia oraz modelowania matematycznego.

Więcej…

 

IV PRZEGLĄD PAR TANECZNYCH „ROZTAŃCZONE PRZEDSZKOLAKI

Taniec... Czym jest w życiu człowieka? Czy jest to tylko dobry sposób spędzania wolnego czasu, czy jednak coś więcej? Taniec jest ekspresją ruchową uszlachetniającą człowieka. Może bowiem pełnić wiele funkcji. Jedną z zalet tańca jest to, iż może nim zająć się każdy bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Wystarczy trochę odwagi i chęci, a taniec może stać się naszym życiem.

Więcej…

 

Informacja o rekrutacji uzupełniającej do Przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuje o rozpoczęciu od 16 maja 2022 r. rekrutacji uzupełniającej do Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica dziecka. Wnioski o przyjęcie do przedszkola należy składać w sekretariacie przedszkola w dniach od 16 do 25 maja 2022 r. w godz. od 8.00 do 14.00.

Więcej…

 

Wizyta w Słowenii w ramach programu „Maths Alive”

           W dniach od 9 do 13 maja 2022 r. odbyło się ostatnie już spotkanie w ramach programu „Erasmus+”. Podsumowanie trzyletniego projektu „Maths Alive” miało miejsce w Słowenii. Podczas tego wyjazdu uczniowie mieli za zadanie odszukiwać kształty i bryły geometryczne w okolicznej architekturze, a przy okazji razem z uczniami i nauczycielami z krajów partnerskich: Rumunii, Portugalii i Słowenii mogli podziwiać malownicze krajobrazy i zabytki tego niewielkiego, lecz niezwykle pięknego kraju.

Więcej…

 

Informacja o płatności za dożywianie w szkole

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE UCZNIÓW SZKOŁY

W MAJU

WYNOSI: 68 ZŁ

 DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 4,00 ZŁ.

NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

ZS 1 w Przysietnicy, Przysietnica 198, 36-200 Brzozów

(Proszę o kontakt rodziców z intendentem w celu odpisów  dzieci chorujących  na ospę, tylko takie zgłoszenia będą uwzględnione)

 

Martyna Pająk laureatką konkursu języka angielskiego

Dnia 10 lutego br. odbyła się w naszej szkole prelekcja oraz quiz na temat korzyści wynikających z posiadania kompetencji językowych. Organizatorem i pomysłodawcą konkursu było Centrum Kształcenia Językowego „The Point”, a grupą docelową uczniowie klasy ósmej. 

Więcej…

 

Wizyta w Portugalii w ramach projektu „Maths Alive”

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy już od 2019 r. bierze udział w projekcie pt. „Maths Alive” organizowanym w ramach programu „Erasmus+”. W marcu br. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy uczniowie i nauczyciele pracujący w zespole projektowym rozpoczęli przygotowania do kolejnego etapu realizacji projektu. Po wyjeździe do Rumunii oraz wizycie uczniów i nauczycieli z krajów partnerskich  w naszej szkole przyszedł czas, aby wspólnie pracować nad zadaniami matematycznymi w szkole w Portugalii. 

Więcej…

 

Sukces uczennicy kl. VII Martyny Bąk w konkursie języka niemieckiego

W dniu 29.03.2022r. w Miejskim Zespole Szkół nr 4 w Krośnie odbył się „VIII Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów”. Celami głównymi konkursu było doskonalenie znajomości języka niemieckiego oraz  motywowanie uczniów do nauki tego języka. Patronat nad wydarzeniem objęli m. in. Prezydent Miasta Krosna oraz Ambasada Szwajcarii w Polsce.

Więcej…

 
Reklama
Dziennik elektroniczny
Porady szkolnych specjalistów
Imieniny
Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosaw, Wasyl
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj33
mod_vvisit_counterWczoraj43
mod_vvisit_counterW tym tygodniu192
mod_vvisit_counterTydzień temu307
mod_vvisit_counterW tym miesiącu992
mod_vvisit_counterMiesiąc temu1195
mod_vvisit_counterRazem358077