Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Informacja o zmianie SIWZ

Informacja o zmianie treści SIWZ  <<pobierz informację>>


 

Ogłoszenie o zamówieniu - dostawa artykułów spożywczych

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy ogłasza przetarg pt.: "Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy oraz Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.

W załączeniu:

1. Ogłoszenie o zamówieniu - dostawy.  <<pobierz ogłoszenie>>

2. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia. <<pobierz specyfikacje>>

3. Załączniki do specyfikacji istotnych warunków zamówienia. <<pobierz załączniki>>

 

„Polskie jasełka” w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy


Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, czas miłości i pokoju. Ludzie sobie bliscy gromadzą się przy wspólnym stole, dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia. W szkole także jest to okres wyjątkowy. Dzieci z wielkim wzruszeniem ubierają choinki w klasach, własnoręcznie wykonują ozdoby i dekorują nimi sale i korytarze szkolne, pod opieką nauczycieli przygotowują jasełka i z niecierpliwością czekają na te wyjątkowe Święta.

Więcej…

 

Bóg się rodzi – Festiwal Kolęd i Pastorałek w przedszkolu

 

Za nami Święta Bożego Narodzenia, podczas których w rodzinnym gronie cieszyliśmy się z narodzin Jezusa. Nieodłącznym elementem tworzącym świąteczny nastrój jest wspólne kolędowanie. Zwyczaj ten zanika, dlatego co roku organizowany jest w naszym przedszkolu Festiwal Kolęd i Pastorałek, podczas którego pragniemy zachęcić najmłodszych do wspólnego śpiewania i podtrzymania polskiej tradycji oraz uwrażliwić dzieci na piękno i wymowę kolęd.

Więcej…

 
 


 

Jasełka w przedszkolu

Boże Narodzenie to cudowny czas

Wszyscy już czekają na choinki blask

Na jej świeży zapach i kolorów moc

Na pierwszą gwiazdkę

I tę cudowną wigilijną noc

 

                Grudzień to miesiąc, w którym przygotowujemy się do najcudowniejszych świąt Bożego Narodzenia. To chwile  radosne, przepełnione ciepłem i miłością. Dnia 19 grudnia 2018r. dzieci z grupy „Smerfusie” postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną dla swoich rodziców i innych przedszkolaków, przedstawiając historię narodzin Jezusa, przygotowaną pod kierunkiem p. Anny Rafalskiej i p. Justyny Klucz.

Więcej…

 

Uroczystość pasowania na ucznia


We wtorek 27 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego małego dziecka. To podniosła chwila, która pomaga dziecku zrozumieć, że chodzenie do szkoły jest nie tylko obowiązkiem, ale i przywilejem, z którego każdy może być dumny.

Więcej…

 

Mikołajkowe Wokalne Debiuty w Przysietnicy

 Witaj Mikołaju, do nas zapraszamy.

Wszyscy Cię kochamy, dziś Ci zaśpiewamy.

 

            2 grudnia w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyły się Mikołajkowe Wokalne Debiuty. Uroczystość  na trwałe wpisała się  w kalendarz imprez naszej szkoły. Jak co roku zgromadziła  ona w to niedzielne grudniowe popołudnie liczną rzeszę dzieci i dorosłych, którzy świetnie się bawili.

Więcej…