Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

„TAK, ON JEST KRÓLEM”


Są na świecie „królowie” muzyki, rozrywki, sportu, biznesu, filmu, ale szybko przestają nimi być – ludzie zapominają o nich, bo zaraz przychodzą nowi. Jest jednak Królestwo większe od kosmosu, piękniejsze od najpiękniejszych baśni, które nigdy się nie skończy. Jest w nim jeden Król, który rządzi tylko sercem, a nie bronią, pieniędzmi czy jakąkolwiek przemocą. To JEZUS - CHRYSTUS KRÓL!

Więcej…

 

Życzenia świąteczne Dyrektora szkoły


 

MIKOŁAJKOWE WOKALNE DEBIUTY 2017


Przegląd piosenki „Mikołajkowe Wokalne Debiuty” połączony z wizytą Świętego Mikołaja w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy to jedna z najbardziej oczekiwanych przez wszystkie dzieci uroczystości szkolnych. Przygotowujemy się do niej dużo wcześniej. Dzieci wspólnie z wychowawczyniami opracowują piosenki i tańce na przegląd, piszą listy do Mikołaja, starają się być grzeczne.

Więcej…

 

Pasowanie na Przedszkolaka

 

3-latki z Przedszkola Samorządowego z Przysietnicy mają już za sobą pierwszą ważną uroczystość, jaką bez wątpienia było Pasowanie na Przedszkolaka. Wydarzenie to odbyło się 23 listopada 2017 roku.

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w grudniu

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE W GRUDNIU  WYNOSI: 48,00 ZŁ

UWAGA !!! OD 1 WRZEŚNIA 2017R. ZMIANIE ULEGŁ NUMER KONTA, NA KTÓRY NALEŻY WPŁACAĆ NALEŻNOŚCI.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

 

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem „Szkoła”

Np. JAN  KOWALSKI – SZKOŁA

W przypadku nieobecności dziecka w szkole, kwota za obiad może zostać odliczona w następnym miesiącu tylko po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu na stołówce.

 

„Od przedszkolaka do pierwszaka...”

 

Tradycją naszej szkoły jest, że uczniowie klas pierwszych składają ślubowanie i zostają przyjęci do społeczności szkolnej Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Do tej uroczystości pierwszaki przygotowywały się od pierwszych dni września. Poznawały swoje prawa i obowiązki, zapoznawały się z zasadami zachowania panującymi w szkole.

Więcej…

 

Akademia z okazji Święta Niepodległości

 

10 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyła się uroczysta akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Część artystyczna rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania  „Mazurka Dąbrowskiego” przy akompaniamencie pana Mieczysława Dąbrowskiego.

Więcej…

 

„KTO TY JESTES? POLAK MAŁY” – XVI SPOTKANIE Z PIOSENKĄ W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM NR 2 W HUMNISKACH


9 listopada 2017 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Humniskach już po raz szesnasty miało miejsce „Spotkanie z Piosenką”, na które zaproszone zostały dzieci z przedszkoli gminy Brzozów. Tegorocznej uroczystości przyświecało hasło „Kto ty jesteś? Polak mały”, cytat zaczerpnięty z „Katechizmu polskiego dziecka” Władysława Bełzy.

Więcej…

 
Egzaminy i konkursy
Imieniny
Dzisiaj jest: 21 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj59
mod_vvisit_counterWczoraj140
mod_vvisit_counterW tym tygodniu292
mod_vvisit_counterTydzień temu665
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1874
mod_vvisit_counterMiesiąc temu2618
mod_vvisit_counterRazem151552