Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

ZAJĘCIA OTWARTE – SMERFUSIE


Jednym z ważniejszych założeń przedszkola jest współpraca ze środowiskiem rodzinnym wychowanków. Wspólnie świętowanie podczas uroczystości przedszkolnych,  spotkania z wychowawcami, jak również aktywne formy udziału dzieci i rodziców w życiu przedszkola, dają możliwość takiej współpracy. Swoje cele przedszkole osiąga też dzięki zajęciom otwartym organizowanym co roku w naszej placówce.

Więcej…

 

„Mucha, pietrucha, zawierucha, mrówka ,krówka i wymówka, czyli ortografia na wesoło”

 

Język polski to jeden z najtrudniejszych języków świata. Mają z nim problemy nie tylko obcokrajowcy, ale i sami Polacy. Warto zatem  naukę jego zawiłości zacząć jak najwcześniej. Już od najmłodszych lat. Niejednemu nauka ortografii spędza sen z powiek. Zanim pisownia  pewnych słów stanie się oczywista, a stosowanie zasad ortograficznych wejdzie nam w nawyk, upłynie wiele czasu. Pomocne jest czytanie książek, ale z tym bywa różnie.

Więcej…

 

Zaproszenie


 

Konkurs - Podwórko NIVEA

 

Palmy i palemki


Niedziela Palmowa jest wstępem do Wielkiego Tygodnia i wprowadza nas w atmosferę wydarzeń bezpośrednio poprzedzających Śmierć i Zmartwychwstanie Pana Jezusa. Już za tydzień, w czasie Mszy Świętej Ksiądz poświęci palmy wielkanocne, które są symbolem odradzającego się życia i zostaną przyniesione do Kościoła na pamiątkę wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.

Więcej…

 

DZIEŃ OTWARTY W GRUPIE „PSZCZÓŁKI”

 

Już od wielu lat w naszym przedszkolu organizowany jest dzień otwarty. 11 kwietnia 2019 roku do grupy „Pszczółki” przybyli  rodzice. Mieli oni okazję zobaczyć jak ich dzieci spędzają czas w przedszkolu. Obserwowali swoje dzieci podczas zajęć i zabawy. Mogli dostrzec funkcjonowanie swoich dzieci w grupie i kontaktach rówieśniczych. Czynnie uczestniczyli również w zajęciach.

Więcej…

 

Dla rodziców i uczniów SP w Zmiennicy


„W mocy Bożego Ducha” – pod takim hasłem przebiega obecny rok liturgiczny. Celem tego roku jest pomóc wierzącym w ich odkrywaniu i rozwijaniu darów Ducha Świętego oraz głoszenie Ewangelii w różnoraki sposób tak, by promować rozwijanie i dojrzewanie wiary w ludzkich sercach.

Więcej…

 

Informacja dla rodziców o dniach wolnych od zajęć lekcyjnych

Dni 10,11,12 oraz 15,16,17 kwietnia 2019 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W przypadku zaistnienia konieczności zaopiekowania się państwa dzieckiem w tych dniach prosimy o przekazanie tej informacji wychowawcy klasy do wtorku 09.04.2019 r. do godz. 10:00.

Dyżur pełniony będzie w godzinach od 8:00 – 12:30.

Zajęcia w przedszkolu odbywają się normalnie.