Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

 Zawieszenie zajęć prowadzonych w sposób stacjonarny do 24 maja 2020 r.

 

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach i przedszkolach do 24 maja 2020 r. Nauka w dalszym ciągu realizowana jest w sposób zdalny.  Uczniowie zobowiązani są do systematycznego uczestniczenia w zajęciach prowadzonych na odległość. 

Minister Edukacji Narodowej podał terminy tegorocznych egzaminów. Egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca br.


                                                                                             Dyrektor ZS 1 w Przysietnicy Wiesław Pałka

 

Życzenia Wielkanocne


 

Numery kontaktowe do szkoły

Kontakt telefoniczny ze szkołą i przedszkolem w okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych:

Sekretariat szkoły i przedszkola - telefon:   505 105 236   oraz   607 382 183

Dyrektor szkoły - telefon: 695 899 794

          Proszę dzwonić od godz. 9.00 do 13.00. 
 

Drodzy Rodzice !

Jak już wiadomo, co najmniej do Świąt Wielkanocnych szkoła i przedszkole będą funkcjonowały na innych zasadach. Budynki szkoły i przedszkola będą zamknięte, a edukacja będzie prowadzona na odległość.

Jest to trudny dla nas wszystkich okres. Dołóżmy wszelkich starań, aby nauczanie w tej nowej formie było możliwe do zrealizowania dla Waszych dzieci, a naszych uczniów.

Więcej…

 

INFORMACJA O WYNIKACH REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA

KOMISJA REKRUTACYJNA W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W PRZYSIETNICY ZAKWALIFIKOWAŁA WSZYSTKICH KANDYDATÓW DO PRZEDSZKOLA ZAMIESZKAŁYCH W GMINIE BRZOZÓW, KTÓRZY W DNIU ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 UKOŃCZĄ 2,5 ROKU.

Więcej…

 

Szybkie powtórki z OKE dla uczniów kl.VIII

Od poniedziałku, 16 marca, do środy, 25 marca, codziennie na stronie OKE będą publikowane zadania powtórkowe dla uczniów klasy VIII.

Każdy taki zestaw zadań będzie się składał z:

zadań z języka polskiego zorganizowanych wg lektur obowiązkowych w klasie VII-VIII

zadań z matematyki zorganizowanych wg kolejnych wymagań szczegółowych podstawy programowej

zadań z języka angielskiego – zorganizowanych wg umiejętności.

Przez pierwsze dwa dni w zeszycie zadań oprócz samych zadań będą wskazówki, jak zadania rozwiązywać („Pomagamy rozwiązać…”), a w zeszycie z odpowiedziami – wyjaśnienia odpowiedzi w zadaniach zamkniętych, przykładowe zadania otwarte.

Zadania będziemy publikować w niniejszym artykule codziennie około godziny 9:00, natomiast rozwiązania – około godziny 15:00.

Zobowiązuje się uczniów klas VIII do rozwiązywania publikowanych zadań.

Link do strony OKE: http://www.oke.krakow.pl/inf/article.php?story=20200316100021274

 

Informacja dotycząca zawieszenia zajęć w szkołach

Od 16 do 25 marca 2020 r. dzieci przedszkolne i uczniowie szkoły podstawowej nie przychodzą do przedszkola i szkoły. W tym okresie nauczyciele za pomocą dziennika elektronicznego będą wysyłać uczniom zadania do wykonania.

Link do materiałów elektronicznych dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty oraz dla uczniów pozostałych klas szkoły podstawowej:

Więcej…

 

Informacja dotycząca funkcjonowania przedszkola i szkoły

Zajęcia w przedszkolu 12 i 13 marca 2020 r.

W dniach 12 i 13 marca br. (czwartek i piątek) przedszkole czynne jest od godz. 6.30 do godz. 16.30. W tych dniach w  przedszkolu będą prowadzone zajęcia opiekuńcze (nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze).

Zaleca się, aby w dniach 12 i 13 marca do przedszkola przyszły tylko te dzieci, które nie mają zapewnionej opieki osób dorosłych.

 

Zajęcia w szkole 12 i 13 marca 2020 r.

W dniach 12 i 13 marca br. (czwartek i piątek) w szkole odbywają się tylko zajęcia opiekuńcze (nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze).

Świetlica czynna jest od godz. 6.30 do godz. 16.00.   

Zaleca się, aby w dniach 12 i 13 marca do szkoły przyszli tylko uczniowie, którzy nie mają zapewnionej opieki osób dorosłych.

 

Od 16 do 25 marca 2020 r. dzieci przedszkolne i uczniowie szkoły podstawowej nie przychodzą do przedszkola i szkoły.