Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Wycieczka do Strachociny, Rymanowa i Miejsca Piastowego


To był udany wyjazd! Dopisała pogoda i humory. Było coś dla duszy i dla ciała.  Trzynaścioro uczniów z klas 8 i 7b uczestniczyło w wycieczko-pielgrzymce jako nagrodzie, za szczególne zaangażowanie w katechezę i służbę w parafii.

Więcej…

 

Dzień Europejski


Dnia 14.06.2019 roku  w naszej szkole odbył się dzień języków obcych pod hasłem „Europa da się lubić”. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu UE w trzech językach przez uczennice klasy VII. Uczniowie mogli zobaczyć scenki, które zachęcają wszystkich do nauki j. angielskiego i niemieckiego. Każdy mógł zobaczyć jak ważna we współczesnym świecie jest znajomość przynajmniej jednego j. obcego.

Więcej…

 

MATEMATYCZNY CZAR PAR 2019


Jak co roku, w czerwcu odbył się w naszej szkole Matematyczny Czar Par. Jest to konkurs, w którym w parach startują uczniowie klas czwartych i piątych, natomiast sędziują im uczniowie klas szóstych oraz w tym roku również uczniowie klasy ósmej. 

Więcej…

 

Dzień Zainteresowań


Pasje, hobby, zainteresowania sprawiają, że życie człowieka nabiera barw, staje się bardziej urozmaicone, ciekawsze i przynosi wiele satysfakcji a nawet chwilę wytchnienia w trudnych momentach. Ważne jest więc, by każdy odkrył, pielęgnował i rozwijał swoje talenty od jak najwcześniejszych lat.

Więcej…

 

ZAJĘCIA OTWARTE – SMERFUSIE


Jednym z ważniejszych założeń przedszkola jest współpraca ze środowiskiem rodzinnym wychowanków. Wspólnie świętowanie podczas uroczystości przedszkolnych,  spotkania z wychowawcami, jak również aktywne formy udziału dzieci i rodziców w życiu przedszkola, dają możliwość takiej współpracy. Swoje cele przedszkole osiąga też dzięki zajęciom otwartym organizowanym co roku w naszej placówce.

Więcej…

 

„Mucha, pietrucha, zawierucha, mrówka ,krówka i wymówka, czyli ortografia na wesoło”

 

Język polski to jeden z najtrudniejszych języków świata. Mają z nim problemy nie tylko obcokrajowcy, ale i sami Polacy. Warto zatem  naukę jego zawiłości zacząć jak najwcześniej. Już od najmłodszych lat. Niejednemu nauka ortografii spędza sen z powiek. Zanim pisownia  pewnych słów stanie się oczywista, a stosowanie zasad ortograficznych wejdzie nam w nawyk, upłynie wiele czasu. Pomocne jest czytanie książek, ale z tym bywa różnie.

Więcej…

 

Zaproszenie


 

Konkurs - Podwórko NIVEA