Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

„Od przedszkolaka do pierwszaka...”

 

Tradycją naszej szkoły jest, że uczniowie klas pierwszych składają ślubowanie i zostają przyjęci do społeczności szkolnej Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Do tej uroczystości pierwszaki przygotowywały się od pierwszych dni września. Poznawały swoje prawa i obowiązki, zapoznawały się z zasadami zachowania panującymi w szkole.

Więcej…

 

Akademia z okazji Święta Niepodległości

 

10 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyła się uroczysta akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Część artystyczna rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania  „Mazurka Dąbrowskiego” przy akompaniamencie pana Mieczysława Dąbrowskiego.

Więcej…

 

„KTO TY JESTES? POLAK MAŁY” – XVI SPOTKANIE Z PIOSENKĄ W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM NR 2 W HUMNISKACH


9 listopada 2017 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Humniskach już po raz szesnasty miało miejsce „Spotkanie z Piosenką”, na które zaproszone zostały dzieci z przedszkoli gminy Brzozów. Tegorocznej uroczystości przyświecało hasło „Kto ty jesteś? Polak mały”, cytat zaczerpnięty z „Katechizmu polskiego dziecka” Władysława Bełzy.

Więcej…

 

Dzień Papieski w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi


Dnia 11 października w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi odbyła się uroczystość z okazji XVII Dnia Papieskiego. W ramach obchodów tej uroczystości, zorganizowany został konkurs - w tym roku pod hasłem "Idźmy naprzód z nadzieją".

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w listopadzie

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE W LISTOPADZIE  WYNOSI: 60,00 ZŁ

UWAGA !!! OD 1 WRZEŚNIA 2017R. ZMIANIE ULEGŁ NUMER KONTA, NA KTÓRY NALEŻY WPŁACAĆ NALEŻNOŚCI.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501


W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem „Szkoła”

Np. JAN  KOWALSKI – SZKOŁA

W przypadku nieobecności dziecka w szkole, kwota za obiad może zostać odliczona w następnym miesiącu tylko po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu na stołówce.

 

 

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuje, iż 31 października 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych-wychowawczych dla uczniów szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych.

Uczniowie, którym rodzice nie zapewniają opieki i uczniowie, którzy wyrazili chęć uczestniczenia w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych, będą mieli zapewnioną opiekę świetlicową. Przedszkole Samorządowe w Przysietnicy wchodzące w skład zespołu szkół pracuje zgodnie ze swoim  planem zajęć. 

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2017 poz. 1603).  

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

 

13 października 2017 roku, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. O godzinie  11.45 w sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna – wszyscy uczniowie, grono pedagogiczne z dyrekcją na czele, przedstawiciele Rady Rodziców oraz pracownicy szkoły.

Więcej…

 

Inauguracja VI edycji Szkolnej Ligi Mistrzów

 

W sobotę 14.10.2017 r. odbył się pierwszy turniej Szkolnej Ligi Mistrzów czyli rozgrywek w piłce nożnej halowej dla chłopców klas III – VI Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji do zawodów zgłosiło się cztery drużyny.

Więcej…