Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Ogłoszenie

1. W dniu 20 grudnia 2019 r. (piątek) zajęcia w szkole podstawowej trwają do godz. 12.30. W przedszkolu w dniu 20 grudnia 2019 r. (piątek):

-  w pięciu grupach zajęcia trwają do godz. 12.30.

-  w grupie 10 godzinnej zajęcia trwają od 6.30 do 16.30.

Więcej…

 

Mikołajkowe Wokalne Debiuty 2019


Kolejne Mikołajkowe Wokalne Debiuty Przysietnica 2019 r. za nami.  Impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz uroczystości szkolnych, w tym roku odbyła się 1 grudnia i zgromadziła w atrium ogromną liczbę dzieci, uczniów oraz dorosłych mieszkańców Przysietnicy i okolicznych miejscowości. Przegląd rozpoczęła i całość prowadziła wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 1w Przysietnicy, pani Marta Szczepek.

Więcej…

 

Żyj zdrowo

 

"Żyj zdrowo”- pod takim hasłem 22 listopada 2019 roku odbyły się w naszej szkole zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla uczniów klas I-III poświęcone zdrowemu stylowi życia oraz znaczeniu warzyw i owoców w diecie człowieka, wpływowi witamin na funkcjonowanie organizmu, uświadomienie konieczności ich spożywania każdego dnia.

Więcej…

 

Uroczystość Ślubowania i Pasowania

 

29 października w naszej szkole to bardzo ważna data dla 39 uczniów klasy pierwszych. W tym bowiem dniu odbyła się Uroczystość Ślubowania i Pasowania dzieci na uczniów Zespołu Szkól Nr1 w Przysietnicy.

Więcej…

 

Zaproszenie do udziału w akcji

 
 

Ogłoszenie

Czwartek 31.10.2019 r. - dzień wolny od nauki ustalony przez dyrektora szkoły na podstawie § 5 ust.1  rozp.  MEN z dnia 11.08.2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego.

Dla uczniów, którzy nie będą mieli zapewnionej opieki ze strony rodziców, zorganizowane zostaną w tym dniu zajęcia wychowawczo-opiekuńcze (zajęcia świetlicowe).

Więcej…

 

DZIEŃ NAUCZYCIELA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W PRZYSIETNICY


Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej przypada w poniedziałek, dlatego też już w piątek 11 października br. z tej właśnie okazji odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. O godzinie 11.30 zebrała się w atrium cała społeczność szkolna.

Więcej…

 

Zagrożenia związane z e-papierosami – MEN i GIS ostrzegają!

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Od 2011 roku aż sześciokrotnie wzrosła liczba polskich uczniów, którzy próbowali e-papierosa. Młodzież nie zdaje sobie sprawy, że e-papierosy tak samo jak tradycyjne papierosy uzależniają i wpływają negatywnie na zdrowie.

Więcej…