Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy


 

Festiwal kolęd pastorałek 2019r.

 

Wiemy doskonale, że jednym z najpiękniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych jest śpiewanie kolęd. Chyba żaden z narodów nie może pochwalić się takim bogactwem tych pieśni, jak naród polski. Prawie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że polskie kolędy są najpiękniejsze pod względem treści i melodii. Większość z nich to przekazywane przez tradycję utwory, których autorów próżno szukać wśród znanych poetów.

Więcej…

 

Informacja o treści złożonych ofert

Informacja dotycząca zamówienia publicznego p.n.: „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy”

W załączeniu:

1. Informacja o treści złożonych ofert.  <<pobierz informację>>

 

Informacja o zmianie SIWZ

Informacja o zmianie treści SIWZ  <<pobierz informację>>


 

Ogłoszenie o zamówieniu - dostawa artykułów spożywczych

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy ogłasza przetarg pt.: "Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy oraz Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.

W załączeniu:

1. Ogłoszenie o zamówieniu - dostawy.  <<pobierz ogłoszenie>>

2. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia. <<pobierz specyfikacje>>

3. Załączniki do specyfikacji istotnych warunków zamówienia. <<pobierz załączniki>>

 

„Polskie jasełka” w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy


Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, czas miłości i pokoju. Ludzie sobie bliscy gromadzą się przy wspólnym stole, dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia. W szkole także jest to okres wyjątkowy. Dzieci z wielkim wzruszeniem ubierają choinki w klasach, własnoręcznie wykonują ozdoby i dekorują nimi sale i korytarze szkolne, pod opieką nauczycieli przygotowują jasełka i z niecierpliwością czekają na te wyjątkowe Święta.

Więcej…

 

Bóg się rodzi – Festiwal Kolęd i Pastorałek w przedszkolu

 

Za nami Święta Bożego Narodzenia, podczas których w rodzinnym gronie cieszyliśmy się z narodzin Jezusa. Nieodłącznym elementem tworzącym świąteczny nastrój jest wspólne kolędowanie. Zwyczaj ten zanika, dlatego co roku organizowany jest w naszym przedszkolu Festiwal Kolęd i Pastorałek, podczas którego pragniemy zachęcić najmłodszych do wspólnego śpiewania i podtrzymania polskiej tradycji oraz uwrażliwić dzieci na piękno i wymowę kolęd.

Więcej…