Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Szkolenie kl. I-III z zakresu udzielania pierwszej pomocy


Już za miesiąc wakacje,  czas wypoczynku i wyjazdów. Jednak liczne statystyki potwierdzają, że w tym okresie wzrasta kilkukrotnie ryzyko nagłych,  drobnych i większych wypadków, stąd  niezwykle ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy. Istotne jest też, by już najmłodsi nabywali praktycznych umiejętności i oswajali się z ideą pomagania.

Więcej…

 

WYCIECZKA DO ROZLEWNI WÓD MINERALNYCH I SOKÓW W BRZOZOWIE


GOŚCINNE POŁONINY.

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas I-III uczestniczyli w programie „Owoce i warzywa w szkole”, którego celem była trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania. W ramach programu wdrożono działania o charakterze edukacyjnym.

Więcej…

 

„V Festiwal Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej”


Jak co roku w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Przysietnicy odbył się V Festiwal Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej. Podczas przeglądu, publiczność wysłuchała  14 utworów w wykonaniu dzieci z przedszkoli z Gminy Brzozów.

Więcej…

 

FESTYN RODZINNY W PRZYSIETNICY

 

11  czerwca 2017 r. po raz kolejny odbył się w naszej miejscowości doroczny Festyn Rodzinny. Rozpogadzające się niebo zachęciło wszystkich do wzięcia udziału w imprezie na placu szkolnym.  Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy p. Wiesław Pałka, Wicedyrektor p. Marta Szczepek oraz Przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Ścibor powitali licznie przybyłych gości i zaprosili do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu dzieci przedszkolnych i uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Więcej…

 

WYCIECZKA DO SANKTUARIUM W STAREJ WSI

6 czerwca br. odbyła się wycieczka autokarowa uczniów klasy IB oraz III SP Nr 1 w Przysietnicy do pobliskiego sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi, uznawanego za Perłę Podkarpacia.

Więcej…

 

ŚWIĘTO SZKOŁY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W PRZYSIETNICY


Maria Konopnicka i Henryk Sienkiewicz to dwoje pisarzy i wybitnych Polaków, których twórczość została przypomniana podczas obchodów tegorocznego Święta Szkoły w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Oboje zapisali się w świadomości narodowej jako wybitni, utalentowani twórcy, odwołujący się do wartości chrześcijańskich i patriotycznych.

Więcej…

 

PRZYDZIAŁ CZYNNOŚCI DO FESTYNU RODZINNEGO

PRZYDZIAŁ CZYNNOŚCI DO FESTYNU RODZINNEGO

PRZYGOTOWANIA  DO   FESTYNU  godz. przed 13.00 – 15.00

KRZYSZTOF   ADAMIAK

MIECZYSŁAW  RZEPKA

MAREK   WACEK

TOMASZ  ZAGROBELNY

Więcej…

 

KONKURS SZKOLNY MISTRZ ORTOGRAFII ROZSTRZYGNIĘTY

29 maja 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny. Zmagania o tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii” przebiegały w dwóch kategoriach: SP i Gimnazjum. Uczniowie w obu kategoriach pisali arcytrudne dyktando,  między innymi o gżegżółce i piegży, oraz  rozwiązywali test. W szranki stanęli przedstawiciele wszystkich klas.

Więcej…

 
Egzaminy i konkursy
Imieniny
Dzisiaj jest: 21 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj59
mod_vvisit_counterWczoraj140
mod_vvisit_counterW tym tygodniu292
mod_vvisit_counterTydzień temu665
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1874
mod_vvisit_counterMiesiąc temu2618
mod_vvisit_counterRazem151552