Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU


Dni Babci i Dziadka to dni szczególne, zarówno dla Dziadków jak i dla wnuków. Pomimo mroźnej zimy, przedszkole w tym czasie wypełnia się ciepłem i radością. Piękną tradycją, wpisaną w kalendarz uroczystości przedszkolnych, jest zapraszanie naszych seniorów na uroczystość z okazji ich święta. Jest to niezwykle ważny dla każdego wnuczka. Maluchy mają wtedy okazję do wyrażenia swojej miłości oraz wdzięczności kochanym babciom i wspaniałym dziadkom.

Więcej…

 

Film informacyjny na temat egzaminu ósmoklasisty

MEN zwraca się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o filmie wśród uczniów i rodziców.

 


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w sprawie przeprowadzania egzaminów w roku szkolnym 2018/2019, które zawarte są module EGZAMINY I KONKURSY.


 

 

Oferta zajęć na feriach zimowych

 

Zajęcia na FERIACH ZIMOWYCH w roku szkolnym 2018/2019 organizowanych przez Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Zajęcia trwają od godz. 9.00 do 12.00

 

Więcej…

 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy” <<pobierz>>

 

Dzień Babci i Dziadka w klasach I - III

 

Jak co roku w styczniu obchodzimy święto wszystkich Babć i Dziadków.

Skąd wziął się ten dzień?

Samo święto przywędrowało do nas z Ameryki w latach osiemdziesiątych XX wieku. W Polsce po raz pierwszy pomysł uczczenia babć zainaugurowano w Poznaniu. Choć stało się to zupełnie przypadkowo to właśnie poznaniakom  zawdzięczamy to święto, a jego datę znanej sławie kina i teatru – Mieczysławie Ćwiklińskiej, która 21 stycznia występowała w tym mieście, grając rolę babci.

Więcej…

 

Informacja o rekrutacji dzieci do Przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuję o rozpoczęciu rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica dziecka. Wnioski o przyjęcie do przedszkola należy składać w sekretariacie przedszkola w dniach od 4 lutego  do 1 marca 2019 r.

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w lutym

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE UCZNIÓW SZKOŁY W LUTYM  WYNOSI: 35 ZŁ

 DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 3,50 ZŁ.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

Więcej…

 

Spotkanie z rodzicami

Spotkanie z rodzicami uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum  odbędzie się w dniu 28.01.2019 r. (poniedziałek). O godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie ogólne na atrium. 

Po spotkaniu ogólnym - spotkania z wychowawcami.