Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

WYCIECZKA DO SANKTUARIUM W STAREJ WSI

6 czerwca br. odbyła się wycieczka autokarowa uczniów klasy IB oraz III SP Nr 1 w Przysietnicy do pobliskiego sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi, uznawanego za Perłę Podkarpacia.

Więcej…

 

ŚWIĘTO SZKOŁY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W PRZYSIETNICY


Maria Konopnicka i Henryk Sienkiewicz to dwoje pisarzy i wybitnych Polaków, których twórczość została przypomniana podczas obchodów tegorocznego Święta Szkoły w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Oboje zapisali się w świadomości narodowej jako wybitni, utalentowani twórcy, odwołujący się do wartości chrześcijańskich i patriotycznych.

Więcej…

 

PRZYDZIAŁ CZYNNOŚCI DO FESTYNU RODZINNEGO

PRZYDZIAŁ CZYNNOŚCI DO FESTYNU RODZINNEGO

PRZYGOTOWANIA  DO   FESTYNU  godz. przed 13.00 – 15.00

KRZYSZTOF   ADAMIAK

MIECZYSŁAW  RZEPKA

MAREK   WACEK

TOMASZ  ZAGROBELNY

Więcej…

 

KONKURS SZKOLNY MISTRZ ORTOGRAFII ROZSTRZYGNIĘTY

29 maja 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny. Zmagania o tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii” przebiegały w dwóch kategoriach: SP i Gimnazjum. Uczniowie w obu kategoriach pisali arcytrudne dyktando,  między innymi o gżegżółce i piegży, oraz  rozwiązywali test. W szranki stanęli przedstawiciele wszystkich klas.

Więcej…

 

Warsztaty zdobienia pierniczków w klasach I–III


Dzień Mamy i Taty to doskonała okazja do obdarowywania prezentami  najdroższych nam osób. Niezawodnym prezentem jest zawsze „coś słodkiego’’. W związku z tym w dniu 23 maja 2017 roku uczniowie klas I – III uczestniczyli w warsztatach zdobienia pierniczków, przeprowadzonych przez panią Joannę Siwak, która jest właścicielką firmy „ Słodki handmade. Sweet Project’’.

Więcej…

 

Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej w PS nr 2 w Brzozowie


W dniu 17 maja 2017 r. w Przedszkolu Samorządowym w Brzozowie odbyło się XIII Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej. Było ono okazją do zaprezentowania utworów  poetyckich patronki placówki przez dzieci z przedszkoli gminy Brzozów.

Więcej…

 

Finał Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych


16 maja 2017 r. w Przemyślu odbył się finał Konkursu Biblijnego pod hasłem „Jestem uczniem Jezusa Chrystusa i świadczę o Nim”. Przedmiotem tego konkursu była znajomość Ewangelii według św. Marka i Listów do Tymoteusza. Całość przedsięwzięcia koordynowali diecezjalni wizytatorzy nauki religii pod kierunkiem ks. Waldemara Janigi i ks. Jerzego Gałązki. Konkurs był objęty patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

 

Projekt uczniowski „Pamięć nie dała się zgładzić - Katyń ”.


12 maja 2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy zaprezentowany został projekt uczniowski pt. „Pamięć nie dała się zgładzić - Katyń”. Montaż słowno – muzyczny poświęcony pamięci ofiar katyńskich przedstawiła grupa uczniów z klasy II gimnazjum, w której znaleźli się Jakub Buczek, Dawid Buczkowicz, Michał Kufel, Tomasz Pietryka, Filip Wiktorowicz i Piotr Zubel. Opiekunem zespołu projektowego była pani Małgorzata Ślączka, nauczyciel historii.

Więcej…

 
Egzaminy i konkursy
Imieniny
Dzisiaj jest: 26 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj71
mod_vvisit_counterWczoraj110
mod_vvisit_counterW tym tygodniu632
mod_vvisit_counterTydzień temu648
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2276
mod_vvisit_counterMiesiąc temu2941
mod_vvisit_counterRazem143055