Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

ZLOT MŁODZIEŻY PTSM


Podobnie jak w roku ubiegłym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w największej na Podkarpaciu imprezie turystyczno-krajoznawczej. Celem głównym Wojewódzkiego Zlotu Młodzieży PTSM w Bieszczadach jest poznanie i upowszechnienie wiedzy na temat historii, kultury, unikalnych walorów przyrodniczych i krajobrazowych Bieszczadów oraz popularyzowanie turystyki kwalifikowanej w środowisku dzieci i młodzieży jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego i zdrowego stylu życia.

Więcej…

 

JESIENNY FESTYN RODZINNY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W PRZYSIETNICY

 

16 września 2018 r. w naszej miejscowości odbył się Jesienny Festyn Rodzinny, który jak co roku cieszył się ogromnym powodzeniem. Licznie przybyłych gości powitali: dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy p. Wiesław Pałka, wicedyrektor p. Marta Szczepek oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Ścibor. Gospodarze festynu zaprosili wszystkich do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu dzieci.

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w październiku

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE UCZNIÓW SZKOŁY W PAŹDZIERNIKU  WYNOSI: 80,50 ZŁ

 DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 3,50 ZŁ.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

Więcej…

 

WYSTĘPY MŁODZIEŻY Z UKRAINY

 

11 września br. w naszej szkole gościliśmy Narodowy Zespół Tańca Ludowego „Radość” z Ukrainy działający w Pałacu Młodzieży Miasta Łucka. Ich opiekunem i kierownikiem artystycznym jest zasłużony pracownik oświaty Wiktor Szuchalow, zaś choreografią zajmuje się Maryna Klimiszyna.

Więcej…

 

 

III Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych

 
 

Spotkanie z rodzicami

Spotkanie z rodzicami uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum  odbędzie się w dniu 10.09.2018 r. (poniedziałek). O godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie ogólne na atrium.  Po spotkaniu ogólnym - spotkania z wychowawcami, które planowane są w następujących salach:

Więcej…

 

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

 

W poniedziałkowy poranek 3 września 2018 r. cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy zebrała się w kościele parafialnym na uroczystej Mszy Świętej, która zainaugurowała Nowy Rok Szkolny. Licznie zgromadzeni uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne na czele z panem Dyrektorem Wiesławem Pałką prosili o łaski Boże potrzebne w rozpoczynającym się nowym roku edukacji. Mszę Świętą celebrował ks. katecheta Andrzej Urbowicz, ks. proboszcz Jan Smoła oraz ks. prof. Marek Inglot.

Więcej…