Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

„ZMARTWYCHWSTAŁ PAN I ŻYJE DZIŚ” – PRZEDSTAWIENIE WIELKANOCNE

 

„Są takie święta raz w roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońcu blasku i w sercach naszych radość trwa.” To Wielkanoc - najważniejsze a zarazem najradośniejsze święto w tradycji chrześcijańskiej. W dzisiejszych czasach, gdy człowiek skłonny jest skupić się raczej na zewnętrznej oprawie tych Świąt, warto zwrócić myśl ku temu, co w nich najistotniejsze i zachęcić wszystkich do refleksji nad męką i śmiercią Chrystusa oraz nad triumfem Zmartwychwstania.

Więcej…

 

Informacja dla rodziców ubiegających się o przyjęcie dziecka do przedszkola

Rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy proszeni są o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola w terminie do piątku 13.04.2018.

Listy dzieci przyjętych znajdują się w sekretariacie przedszkola.

wzór potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w formacie .pdf i .doc do pobrania poniżej

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w kwietniu

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE W KWIETNIU  WYNOSI: 66,50 ZŁ

UWAGA !!! OD 1 LUTEGO 2018 R. DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 3,50 ZŁ.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

 

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem „Szkoła”

Np. JAN  KOWALSKI – SZKOŁA

W przypadku nieobecności dziecka w szkole, kwota za obiad może zostać odliczona w następnym miesiącu tylko po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu na stołówce.

 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W ZS NR 1 W PRZYSIETNICY


21 marca br., mimo  ciągle jeszcze zimowej aury, w naszej szkole zapanowała wiosenna atmosfera, a to za sprawą  specjalnego programu przygotowanego na ten dzień zamiast zwykłych lekcji. Uczniowie klasy VII i dwóch klas gimnazjalnych brali udział w „Dniach Otwartych” w Brzozowie, gdzie mieli okazję zapoznać się z ofertą LO, ZSE i ZSB, najmłodsze klasy I-III SP udały się pod opieką swoich pań wychowawczyń do BDK-u na spektakl teatralny pt. „Porwanie Baltazara Gąbki”, natomiast klasy IV-VI uczestniczyły w interesujących pokazach naukowych i konkursach.

Więcej…

 

„SPOTKANIE Z WIOSENNYM TEATRZYKIEM” W PRZEDSZKOLU

 

Mimo że kalendarzową wiosnę będziemy mogli witać dopiero za tydzień, już powoli dostrzegamy sygnały jej nadejścia. Słońce świeci już nieco mocniej, zauważamy pierwsze wiosenne kwiaty, czujemy ciepły powiew wiatru, słyszymy śpiew powracających ptaków, świat wokół nabiera barw. Dzieci już z niecierpliwością oczekują wiosennych spacerów i zabaw na świeżym powietrzu.

Więcej…

 

XIV Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej

 

W dniu 21.02.2018r. po raz czternasty w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Brzozowie odbyło się „Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej”. Tegoroczne spotkanie miało na celu popularyzację twórczości utworów związanych z tematyką zimową oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich  i wokalnych na scenie.

Więcej…

 

WIEM, CO JEM - ZDROWIE NA TALERZU

 

„Wiem, co jem zdrowie na talerzu” pod takim hasłem w naszej szkole 27 lutego dla uczniów klas I-III zostało zorganizowane spotkanie, którego celem było kształtowanie wśród dzieci świadomości i właściwych nawyków żywieniowych, polegających na regularnym spożywaniu warzyw, owoców i soków oraz produktów mlecznych.

Więcej…

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

 

Dni Babci i Dziadka, przypadające w środku mroźnej zimy, to dni szczególne, zarówno dla Dziadków jak i dla wnuków. To czas wzruszeń, miłych wspomnień, okazja do okazania Babciom i Dziadkom, jak wiele znaczą w życiu wnucząt.  Piękną tradycją, wpisaną w kalendarz uroczystości przedszkolnych, jest zapraszanie naszych seniorów na uroczystość  z okazji ich święta.

Więcej…

 
Egzaminy i konkursy
Imieniny
Dzisiaj jest: 26 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj72
mod_vvisit_counterWczoraj110
mod_vvisit_counterW tym tygodniu633
mod_vvisit_counterTydzień temu648
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2277
mod_vvisit_counterMiesiąc temu2941
mod_vvisit_counterRazem143056