Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy


 

Uroczystość z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.


Rok 2018 to szczególny czas dla każdego Polaka, gdyż upamiętnia setną rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Po 123 latach niewoli na mapę Europy wróciła „Ta, co nie zginęła”. Aby pamiętać o tych ważnych wydarzeniach i ludziach, którzy poświęcili życie walce o wolną Polskę,  14 listopada  2018 r.  w Przysietnicy została zorganizowana piękna uroczystość patriotyczna.

Więcej…

 

100 - LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

100 - LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Część artystyczna w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy w dn. 14 listopada 2018 r.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia.

https://youtu.be/aO_4uzmryEU

 

 

 

Przegląd piosenki „Kim będę, gdy dorosnę?”

„Kominiarz wysoko wchodzi po drabinie,

Weterynarz leczy chorą zwierzynę,

Strażak gasi straszliwe pożary,

Magik hokus – pokus pokazuje czary.”

Dzieci zwykle żywo interesują się tym, jaki zawód wykonują ich rodzice. Kim będę – strażakiem, policjantem, pielęgniarką? Takie pytanie zadają sobie od najmłodszych lat.  Ostatnie tematy zajęć były znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy o otaczającym dzieci świecie. Oprócz realizacji treści programowych  dnia 29 października w naszym przedszkolu odbył się przegląd piosenki pod hasłem „Kim będę, gdy dorosnę?”.

 

Więcej…

 

XVIII DZIEŃ PAPIESKI „PROMIENIOWANIE OJCOSTWA’’


„Promieniowanie Ojcostwa" - pod takim hasłem obchodziliśmy w Polsce tegoroczny -  XVIII Dzień Papieski.  W ramach obchodów przedstawicielki naszego przedszkola – Antonina Skalska z grupy „Odkrywców” i Alena Florek z grupy „Muzykantów”, wzięły udział w gminnym przeglądzie wokalno- recytatorskim o tematyce patriotycznej zorganizowanym w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi, którego patronem jest św. Jan Paweł II.

Więcej…

 

Święto Edukacji Narodowej


15 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się,  jak co roku, uroczysta akademia poświęcona obchodom Dnia Edukacji Narodowej. Młodzież przedstawiająca część artystyczną zebrała się na atrium dwukrotnie. Już o godzinie 8.00 akademię oglądnęły dzieci przedszkola i klas nauczania początkowego, a o godzinie 9.50 klasy od IV do VIII oraz gimnazjum wraz z dyrekcją szkoły, wychowawcami, pracownikami obsługi i przedstawicielami Rady Rodziców.

Więcej…

 

ZLOT MŁODZIEŻY PTSM


Podobnie jak w roku ubiegłym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w największej na Podkarpaciu imprezie turystyczno-krajoznawczej. Celem głównym Wojewódzkiego Zlotu Młodzieży PTSM w Bieszczadach jest poznanie i upowszechnienie wiedzy na temat historii, kultury, unikalnych walorów przyrodniczych i krajobrazowych Bieszczadów oraz popularyzowanie turystyki kwalifikowanej w środowisku dzieci i młodzieży jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego i zdrowego stylu życia.

Więcej…

 

JESIENNY FESTYN RODZINNY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W PRZYSIETNICY

 

16 września 2018 r. w naszej miejscowości odbył się Jesienny Festyn Rodzinny, który jak co roku cieszył się ogromnym powodzeniem. Licznie przybyłych gości powitali: dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy p. Wiesław Pałka, wicedyrektor p. Marta Szczepek oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Ścibor. Gospodarze festynu zaprosili wszystkich do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu dzieci.

Więcej…