Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Informacja dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym

Od najbliższego poniedziałku 21 sierpnia w Przedszkolu Samorządowym w Przysietnicy uruchomiony zostanie oddział dla dzieci w wieku przedszkolnym, których rodzice pracują i nie mają możliwości sprawowania nad dziećmi opieki. Oddział czynny będzie  od godz. 6.30 do 16.00.

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które dotychczas nie uczęszczały do przedszkola, organizowane będą w ostatnim tygodniu wakacji od  godz. od 800  do 1200.

Spotkanie z rodzicami dzieci przedszkolnych zorganizowane zostanie w piątek 25 sierpnia o godzinie  1700.

                                            Dyrektor Wiesław Pałka

 

Informacja o podręcznikach i ćwiczeniach w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuje, iż w roku szkolnym 2017/2018 podręczniki i ćwiczenia do klas I, II, III, IV, V, VI, VII szkoły podstawowej oraz klas II i III gimnazjum zapewnia szkoła w ramach dotacji celowej Ministerstwa Edukacji Narodowej na wyposażenie szkół w podręczniki i materiały ćwiczeniowe.

Dotacją nie są objęte podręczniki i ćwiczenia do religii oraz języka niemieckiego w klasach  V, VI szkoły podstawowej.

Wykaz podręczników i ćwiczeń do religii oraz języka niemieckiego: 

Lista podręczników i ćwiczeń do języka niemieckiego <<zobacz>>

Lista podręczników i ćwiczeń do religii  <<zobacz>>

 

„CZYTANIE ZBLIŻA” - TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM W NASZEJ SZKOLE

 

W dniach 5 – 9 czerwca 2017 r. nasza szkoła włączyła się do akcji XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, pod hasłem „CZYTANIE ZBLIŻA”. 

„Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Co roku, Tydzień Czytania mobilizuje do aktywnej promocji czytelnictwa ponad 9240 wolontariuszy kampanii czytania oraz placówki, instytucje i społeczeństwo w całym kraju.

Więcej…

 

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA


22 czerwca 2017 r., w przeddzień oficjalnego zakończenia roku szkolnego 2016/2017, najmłodsi wychowankowie pożegnali przedszkole. Zgromadzeni na uroczystości rodzice mogli obejrzeć tańce,  usłyszeć wiersze i piosenki w wykonaniu swoich dzieci.

Więcej…

 

Szkolenie kl. I-III z zakresu udzielania pierwszej pomocy


Już za miesiąc wakacje,  czas wypoczynku i wyjazdów. Jednak liczne statystyki potwierdzają, że w tym okresie wzrasta kilkukrotnie ryzyko nagłych,  drobnych i większych wypadków, stąd  niezwykle ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy. Istotne jest też, by już najmłodsi nabywali praktycznych umiejętności i oswajali się z ideą pomagania.

Więcej…

 

WYCIECZKA DO ROZLEWNI WÓD MINERALNYCH I SOKÓW W BRZOZOWIE


GOŚCINNE POŁONINY.

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas I-III uczestniczyli w programie „Owoce i warzywa w szkole”, którego celem była trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania. W ramach programu wdrożono działania o charakterze edukacyjnym.

Więcej…

 

„V Festiwal Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej”


Jak co roku w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Przysietnicy odbył się V Festiwal Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej. Podczas przeglądu, publiczność wysłuchała  14 utworów w wykonaniu dzieci z przedszkoli z Gminy Brzozów.

Więcej…

 

FESTYN RODZINNY W PRZYSIETNICY

 

11  czerwca 2017 r. po raz kolejny odbył się w naszej miejscowości doroczny Festyn Rodzinny. Rozpogadzające się niebo zachęciło wszystkich do wzięcia udziału w imprezie na placu szkolnym.  Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy p. Wiesław Pałka, Wicedyrektor p. Marta Szczepek oraz Przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Ścibor powitali licznie przybyłych gości i zaprosili do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu dzieci przedszkolnych i uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Więcej…

 
Egzaminy i konkursy
Imieniny
Dzisiaj jest: 26 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj71
mod_vvisit_counterWczoraj110
mod_vvisit_counterW tym tygodniu632
mod_vvisit_counterTydzień temu648
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2276
mod_vvisit_counterMiesiąc temu2941
mod_vvisit_counterRazem143055