Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Mikołajkowe Wokalne Debiuty w Przysietnicy

 Witaj Mikołaju, do nas zapraszamy.

Wszyscy Cię kochamy, dziś Ci zaśpiewamy.

 

            2 grudnia w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyły się Mikołajkowe Wokalne Debiuty. Uroczystość  na trwałe wpisała się  w kalendarz imprez naszej szkoły. Jak co roku zgromadziła  ona w to niedzielne grudniowe popołudnie liczną rzeszę dzieci i dorosłych, którzy świetnie się bawili.

Więcej…

 

Ciekawe spotkanie…

 

Celem wychowania przedszkolnego jest między innymi wspomaganie dzieci w rozwijaniu uzdolnień, budowanie systemu wartości, rozwijanie umiejętności społecznych, budowanie dziecięcej wiedzy o świecie społecznym, przyrodniczym i technicznym, wprowadzenie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności wypowiadania się poprzez muzykę, taniec, śpiew, małe formy teatralne oraz sztuki plastyczne, zapewnienie lepszych szans edukacyjnych poprzez wspieranie ich ciekawości, aktywności i samodzielności.

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w grudniu

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE UCZNIÓW SZKOŁY W GRUDNIU  WYNOSI: 45,50 ZŁ

 DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 3,50 ZŁ.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

Więcej…

 


 

Uroczystość z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.


Rok 2018 to szczególny czas dla każdego Polaka, gdyż upamiętnia setną rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Po 123 latach niewoli na mapę Europy wróciła „Ta, co nie zginęła”. Aby pamiętać o tych ważnych wydarzeniach i ludziach, którzy poświęcili życie walce o wolną Polskę,  14 listopada  2018 r.  w Przysietnicy została zorganizowana piękna uroczystość patriotyczna.

Więcej…

 

100 - LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

100 - LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Część artystyczna w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy w dn. 14 listopada 2018 r.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia.

https://youtu.be/aO_4uzmryEU

 

 

 

Przegląd piosenki „Kim będę, gdy dorosnę?”

„Kominiarz wysoko wchodzi po drabinie,

Weterynarz leczy chorą zwierzynę,

Strażak gasi straszliwe pożary,

Magik hokus – pokus pokazuje czary.”

Dzieci zwykle żywo interesują się tym, jaki zawód wykonują ich rodzice. Kim będę – strażakiem, policjantem, pielęgniarką? Takie pytanie zadają sobie od najmłodszych lat.  Ostatnie tematy zajęć były znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy o otaczającym dzieci świecie. Oprócz realizacji treści programowych  dnia 29 października w naszym przedszkolu odbył się przegląd piosenki pod hasłem „Kim będę, gdy dorosnę?”.

 

Więcej…

 

XVIII DZIEŃ PAPIESKI „PROMIENIOWANIE OJCOSTWA’’


„Promieniowanie Ojcostwa" - pod takim hasłem obchodziliśmy w Polsce tegoroczny -  XVIII Dzień Papieski.  W ramach obchodów przedstawicielki naszego przedszkola – Antonina Skalska z grupy „Odkrywców” i Alena Florek z grupy „Muzykantów”, wzięły udział w gminnym przeglądzie wokalno- recytatorskim o tematyce patriotycznej zorganizowanym w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi, którego patronem jest św. Jan Paweł II.

Więcej…