Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Przegląd piosenki „Kim będę, gdy dorosnę?”

„Kominiarz wysoko wchodzi po drabinie,

Weterynarz leczy chorą zwierzynę,

Strażak gasi straszliwe pożary,

Magik hokus – pokus pokazuje czary.”

Dzieci zwykle żywo interesują się tym, jaki zawód wykonują ich rodzice. Kim będę – strażakiem, policjantem, pielęgniarką? Takie pytanie zadają sobie od najmłodszych lat.  Ostatnie tematy zajęć były znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy o otaczającym dzieci świecie. Oprócz realizacji treści programowych  dnia 29 października w naszym przedszkolu odbył się przegląd piosenki pod hasłem „Kim będę, gdy dorosnę?”.

 

Więcej…

 

XVIII DZIEŃ PAPIESKI „PROMIENIOWANIE OJCOSTWA’’


„Promieniowanie Ojcostwa" - pod takim hasłem obchodziliśmy w Polsce tegoroczny -  XVIII Dzień Papieski.  W ramach obchodów przedstawicielki naszego przedszkola – Antonina Skalska z grupy „Odkrywców” i Alena Florek z grupy „Muzykantów”, wzięły udział w gminnym przeglądzie wokalno- recytatorskim o tematyce patriotycznej zorganizowanym w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi, którego patronem jest św. Jan Paweł II.

Więcej…

 

Święto Edukacji Narodowej


15 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się,  jak co roku, uroczysta akademia poświęcona obchodom Dnia Edukacji Narodowej. Młodzież przedstawiająca część artystyczną zebrała się na atrium dwukrotnie. Już o godzinie 8.00 akademię oglądnęły dzieci przedszkola i klas nauczania początkowego, a o godzinie 9.50 klasy od IV do VIII oraz gimnazjum wraz z dyrekcją szkoły, wychowawcami, pracownikami obsługi i przedstawicielami Rady Rodziców.

Więcej…

 

ZLOT MŁODZIEŻY PTSM


Podobnie jak w roku ubiegłym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w największej na Podkarpaciu imprezie turystyczno-krajoznawczej. Celem głównym Wojewódzkiego Zlotu Młodzieży PTSM w Bieszczadach jest poznanie i upowszechnienie wiedzy na temat historii, kultury, unikalnych walorów przyrodniczych i krajobrazowych Bieszczadów oraz popularyzowanie turystyki kwalifikowanej w środowisku dzieci i młodzieży jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego i zdrowego stylu życia.

Więcej…

 

JESIENNY FESTYN RODZINNY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W PRZYSIETNICY

 

16 września 2018 r. w naszej miejscowości odbył się Jesienny Festyn Rodzinny, który jak co roku cieszył się ogromnym powodzeniem. Licznie przybyłych gości powitali: dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy p. Wiesław Pałka, wicedyrektor p. Marta Szczepek oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Ścibor. Gospodarze festynu zaprosili wszystkich do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu dzieci.

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w październiku

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE UCZNIÓW SZKOŁY W PAŹDZIERNIKU  WYNOSI: 80,50 ZŁ

 DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 3,50 ZŁ.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

Więcej…

 

WYSTĘPY MŁODZIEŻY Z UKRAINY

 

11 września br. w naszej szkole gościliśmy Narodowy Zespół Tańca Ludowego „Radość” z Ukrainy działający w Pałacu Młodzieży Miasta Łucka. Ich opiekunem i kierownikiem artystycznym jest zasłużony pracownik oświaty Wiktor Szuchalow, zaś choreografią zajmuje się Maryna Klimiszyna.

Więcej…