Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Informacja dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym

Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu odbywają się od poniedziałku 26 sierpnia w godz. od 9.00  do 12.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, które dotychczas nie uczęszczały do przedszkola.

W przedszkolu funkcjonuje oddział dla dzieci przedszkolnych, których rodzice pracują i nie mają możliwości sprawowania nad nimi opieki. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 6.30 do 16.30.

Pierwsze spotkanie z rodzicami dzieci, które  dotychczas nie uczęszczały do przedszkola odbędzie się w najbliższy wtorek  27 sierpnia o godzinie  17.00.

 

                                                                 Dyrektor Wiesław Pałka

 

Informacja o podręcznikach i ćwiczeniach w roku szkolnym 2019/20

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuje, iż w roku szkolnym 2019/2020 do wszystkich klas I-VIII szkoły podstawowej  podręczniki i ćwiczenia zapewnia szkoła w ramach dotacji celowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Dotacją nie są objęte podręczniki  do religii w klasach I-VIII SP

Lista podręczników do religii  <<zobacz>>

 

DZIEŃ ZAINTERESOWAŃ Z UDZIAŁEM ZAPROSZONYCH GOŚCI

 

„Kierując się pasją, rzeczywiście czujesz, że to, co robisz jest dobre i ważne. Nie pracujesz tylko po to, aby osiągnąć jakiś cel. Towarzyszy temu zaangażowanie, satysfakcja i radość z tworzenia.” (Marta Kaim)

Więcej…

 

Festiwal Nauki


„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. Pięć wieków przed naszą erą Konfucjusz trafił w samo sedno i przedstawił prosty klucz do zdobywania wiedzy i umiejętności. My staramy się go używać.

Więcej…

 

Wycieczka do Strachociny, Rymanowa i Miejsca Piastowego


To był udany wyjazd! Dopisała pogoda i humory. Było coś dla duszy i dla ciała.  Trzynaścioro uczniów z klas 8 i 7b uczestniczyło w wycieczko-pielgrzymce jako nagrodzie, za szczególne zaangażowanie w katechezę i służbę w parafii.

Więcej…

 

Dzień Europejski


Dnia 14.06.2019 roku  w naszej szkole odbył się dzień języków obcych pod hasłem „Europa da się lubić”. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu UE w trzech językach przez uczennice klasy VII. Uczniowie mogli zobaczyć scenki, które zachęcają wszystkich do nauki j. angielskiego i niemieckiego. Każdy mógł zobaczyć jak ważna we współczesnym świecie jest znajomość przynajmniej jednego j. obcego.

Więcej…

 

MATEMATYCZNY CZAR PAR 2019


Jak co roku, w czerwcu odbył się w naszej szkole Matematyczny Czar Par. Jest to konkurs, w którym w parach startują uczniowie klas czwartych i piątych, natomiast sędziują im uczniowie klas szóstych oraz w tym roku również uczniowie klasy ósmej. 

Więcej…

 

Dzień Zainteresowań


Pasje, hobby, zainteresowania sprawiają, że życie człowieka nabiera barw, staje się bardziej urozmaicone, ciekawsze i przynosi wiele satysfakcji a nawet chwilę wytchnienia w trudnych momentach. Ważne jest więc, by każdy odkrył, pielęgnował i rozwijał swoje talenty od jak najwcześniejszych lat.

Więcej…