Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Informacja dotycząca funkcjonowania przedszkola i szkoły

Zajęcia w przedszkolu 12 i 13 marca 2020 r.

W dniach 12 i 13 marca br. (czwartek i piątek) przedszkole czynne jest od godz. 6.30 do godz. 16.30. W tych dniach w  przedszkolu będą prowadzone zajęcia opiekuńcze (nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze).

Zaleca się, aby w dniach 12 i 13 marca do przedszkola przyszły tylko te dzieci, które nie mają zapewnionej opieki osób dorosłych.

 

Zajęcia w szkole 12 i 13 marca 2020 r.

W dniach 12 i 13 marca br. (czwartek i piątek) w szkole odbywają się tylko zajęcia opiekuńcze (nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze).

Świetlica czynna jest od godz. 6.30 do godz. 16.00.   

Zaleca się, aby w dniach 12 i 13 marca do szkoły przyszli tylko uczniowie, którzy nie mają zapewnionej opieki osób dorosłych.

 

Od 16 do 25 marca 2020 r. dzieci przedszkolne i uczniowie szkoły podstawowej nie przychodzą do przedszkola i szkoły. 

 

PLAN REKOLEKCJI SZKOLNYCH

 
 

Dzień Babci i Dziadka w grupach 0 „A” i 0 „B”

 

W dniu 19 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka wieńczące występy naszych podopiecznych. Dzieci z najstarszych grup przedszkolnych przygotowane przez panie: Agatę Szarek i Halinę Pantoł zaprezentowały na scenie w atrium spektakl pt. „U wrót Królowej Śniegu”. Była to interpretacja znanej XIX-wiecznej baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Królowa Śniegu”.

Więcej…

 

VI EDYCJA KONKURSU MITOLOGICZNEGO „W ŚWIECIE MITÓW”


W piątek 21 lutego br. uczniowie szkół podstawowych z gminy Brzozów  wzięli udział w VI edycji gminnego konkursu „W Świecie Mitów” organizowanym przez nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Ten konkurs adresowany do pasjonatów mitologii greckiej i rzymskiej co roku gromadzi uczniów najlepszych w tej dziedzinie z całej gminy.

Więcej…

 

Informacja o rekrutacji dzieci do Przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuję o rozpoczęciu rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica dziecka. Wnioski o przyjęcie do przedszkola należy składać w sekretariacie przedszkola w dniach od 10 lutego  do 28 lutego 2020 r.

Więcej…

 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy” <<pobierz>>

 

Festiwal kolęd i pastorałek w przedszkolu

 

W środę 18 grudnia najmłodsze przedszkolaki zrobiły wszystkim miłą niespodziankę świąteczną. Przygotowały i przedstawiły wyjątkowe Jasełka. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, owieczek, aniołów, gwiazdy betlejemskiej, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Świetności inscenizacji dodały pastorałki, kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Więcej…

 

Informacja o treści złożonych ofert

Informacja dotycząca zamówienia publicznego p.n.: "Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy"

W załączeniu:

1. Informacja o treści złożonych ofert.  <<pobierz informację>>