Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Uroczystość Ślubowania i Pasowania

 

29 października w naszej szkole to bardzo ważna data dla 39 uczniów klasy pierwszych. W tym bowiem dniu odbyła się Uroczystość Ślubowania i Pasowania dzieci na uczniów Zespołu Szkól Nr1 w Przysietnicy.

Więcej…

 

Zaproszenie do udziału w akcji

 
 

Ogłoszenie

Czwartek 31.10.2019 r. - dzień wolny od nauki ustalony przez dyrektora szkoły na podstawie § 5 ust.1  rozp.  MEN z dnia 11.08.2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego.

Dla uczniów, którzy nie będą mieli zapewnionej opieki ze strony rodziców, zorganizowane zostaną w tym dniu zajęcia wychowawczo-opiekuńcze (zajęcia świetlicowe).

Więcej…

 

DZIEŃ NAUCZYCIELA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W PRZYSIETNICY


Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej przypada w poniedziałek, dlatego też już w piątek 11 października br. z tej właśnie okazji odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. O godzinie 11.30 zebrała się w atrium cała społeczność szkolna.

Więcej…

 

Zagrożenia związane z e-papierosami – MEN i GIS ostrzegają!

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Od 2011 roku aż sześciokrotnie wzrosła liczba polskich uczniów, którzy próbowali e-papierosa. Młodzież nie zdaje sobie sprawy, że e-papierosy tak samo jak tradycyjne papierosy uzależniają i wpływają negatywnie na zdrowie.

Więcej…

 

Ogłoszenie

1. Rodziców uczniów klas I-VIII zapraszamy na spotkanie ogólne, które odbędzie się w czwartek 19.09.2019 o godz. 17.00.

Przed spotkaniem ogólnym rodziców uczniów klas I-III zapraszają wychowawcy. Informacja o godzinie spotkania podana zostanie w zeszycie korespondencji. 

Po spotkaniu ogólnym rodziców uczniów klas IV-VIII zapraszają wychowawcy.

Więcej…

 

Rok szkolny czas zacząć


"Rok szkolny czas zacząć" - to hasło, które przyświecało naszej akademii z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020. Pierwszy dzień nauki rozpoczął się mszą św. w kościele, dalsza część uroczystości odbywała się już w szkole. Uczniowie klasy siódmej w krótkiej części artystycznej nawiązali do mijających wakacji i do nowego rozdziału - rozpoczynającego się roku szkolnego. Szczególnie ciepłe przywitanie skierowane było do uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły, czyli pierwszoklasistów.

Więcej…

 

Informacja o stypendiach i zasiłkach szkolnych na rok szkolny 2019/2020

Urząd Miejski w Brzozowie od 2 września br. do poniedziałku 16 września br. włącznie przyjmuje wnioski o stypendiach i zasiłkach szkolnych na rok szkolny 2019/2020.

O stypendia szkolne ubiegać się mogą zamieszkali na terenie gminy Brzozów rodzice dzieci oraz pełnoletni uczniowie uczęszczający m. in. do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Podstawowym warunkiem starania się o stypendium jest kryterium dochodowe, które w przeliczeniu na jedną osobę w rodzinie nie może przekroczyć kwoty 528 zł netto.

Więcej…