Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Informacja dotycząca zawieszenia zajęć w szkołach

Od 16 do 25 marca 2020 r. dzieci przedszkolne i uczniowie szkoły podstawowej nie przychodzą do przedszkola i szkoły. W tym okresie nauczyciele za pomocą dziennika elektronicznego będą wysyłać uczniom zadania do wykonania.

Link do materiałów elektronicznych dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty oraz dla uczniów pozostałych klas szkoły podstawowej:

Więcej…

 

Informacja dotycząca funkcjonowania przedszkola i szkoły

Zajęcia w przedszkolu 12 i 13 marca 2020 r.

W dniach 12 i 13 marca br. (czwartek i piątek) przedszkole czynne jest od godz. 6.30 do godz. 16.30. W tych dniach w  przedszkolu będą prowadzone zajęcia opiekuńcze (nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze).

Zaleca się, aby w dniach 12 i 13 marca do przedszkola przyszły tylko te dzieci, które nie mają zapewnionej opieki osób dorosłych.

 

Zajęcia w szkole 12 i 13 marca 2020 r.

W dniach 12 i 13 marca br. (czwartek i piątek) w szkole odbywają się tylko zajęcia opiekuńcze (nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze).

Świetlica czynna jest od godz. 6.30 do godz. 16.00.   

Zaleca się, aby w dniach 12 i 13 marca do szkoły przyszli tylko uczniowie, którzy nie mają zapewnionej opieki osób dorosłych.

 

Od 16 do 25 marca 2020 r. dzieci przedszkolne i uczniowie szkoły podstawowej nie przychodzą do przedszkola i szkoły. 

 

PLAN REKOLEKCJI SZKOLNYCH

 
 

Dzień Babci i Dziadka w grupach 0 „A” i 0 „B”

 

W dniu 19 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka wieńczące występy naszych podopiecznych. Dzieci z najstarszych grup przedszkolnych przygotowane przez panie: Agatę Szarek i Halinę Pantoł zaprezentowały na scenie w atrium spektakl pt. „U wrót Królowej Śniegu”. Była to interpretacja znanej XIX-wiecznej baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Królowa Śniegu”.

Więcej…

 

VI EDYCJA KONKURSU MITOLOGICZNEGO „W ŚWIECIE MITÓW”


W piątek 21 lutego br. uczniowie szkół podstawowych z gminy Brzozów  wzięli udział w VI edycji gminnego konkursu „W Świecie Mitów” organizowanym przez nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Ten konkurs adresowany do pasjonatów mitologii greckiej i rzymskiej co roku gromadzi uczniów najlepszych w tej dziedzinie z całej gminy.

Więcej…

 

Informacja o rekrutacji dzieci do Przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuję o rozpoczęciu rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica dziecka. Wnioski o przyjęcie do przedszkola należy składać w sekretariacie przedszkola w dniach od 10 lutego  do 28 lutego 2020 r.

Więcej…

 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy” <<pobierz>>

 

Festiwal kolęd i pastorałek w przedszkolu

 

W środę 18 grudnia najmłodsze przedszkolaki zrobiły wszystkim miłą niespodziankę świąteczną. Przygotowały i przedstawiły wyjątkowe Jasełka. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, owieczek, aniołów, gwiazdy betlejemskiej, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Świetności inscenizacji dodały pastorałki, kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Więcej…