Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Życzenia Dyrektora szkoły

 

Z okazji zbliżających się Świąt
Bożego Narodzenia życzymy  wielu radosnych przeżyć, spotkań z bliskimi, odpoczynku od trosk dnia codziennego, a nade wszystko  obfitości łask Dzieciątka Jezus. Niech ten wyjątkowy Wigilijny Wieczór przyniesie pokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok 2017 obfituje pomyślnością i szczęściem.

 

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy

 

 

 

 

 

 

Jasełka - „Wśród nocnej ciszy…”


Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny. Ludzie sobie bliscy zjeżdżają się z najdalszych zakątków świata i gromadzą  przy wspólnym stole, dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia.

Więcej…

 

Bożonarodzeniowe przedstawienie w grupie "Smerfów"


„Niebo ziemi, niebu ziemia.

Wszyscy, wszystkim ślą życzenia…”

 

 Dnia 21 grudnia 2016r dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej „Smerfusie” przedstawiły przedstawienie bożonarodzeniowe dla swoich rodziców i zaproszonych gości.

Więcej…

 

Wspaniała zabawa na krośnieńskim lodowisku


Korzystając z zimowej aury w 17 grudnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły  wybrali się wraz z opiekunami p. Magdaleną Dudek, p. Agnieszką Korfanty i p. Dariuszem Dudkiem na otwarte lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie. 

Więcej…

 

W tajemniczym świecie plastyki

15 listopada 2016r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyło się szkolenie zorganizowane przez firmę ASTRA S.A. W szkoleniu wzięli udział nauczyciele i pracownicy  przedszkola, wychowawcy klas 1-3, a także pracownicy świetlic środowiskowych gminy Brzozów.

Więcej…

 

Szczypiorniści najlepsi w powiecie


14 grudnia 2016 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Domaradzu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Brzozowskiego w mini piłce ręcznej chłopców zgodnie z Kalendarzem Powiatowych Szkolnych Imprez Sportowych. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa w Domaradzu, a organizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Brzozowie.

Więcej…

 

Turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora ZEAS


Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia odbywa się turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora ZEAS w Brzozowie. Każdego roku turniej jest licznie i mocno obsadzony. W tym roku naszą szkołę reprezentowało dziesięcioro uczniów w sześciu kategoriach.

Więcej…

 

Zwycięska passa tenisistek


Dużym sukcesem naszych reprezentantek zakończyły się Rejonowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt w kategorii Gimnazjum rozgrywane 13.12.2016 r. w Sanoku.

Więcej…

 
Egzaminy i konkursy
Imieniny
Dzisiaj jest: 26 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogumi, Aleksandra, Mirosawa
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj10
mod_vvisit_counterWczoraj90
mod_vvisit_counterW tym tygodniu100
mod_vvisit_counterTydzień temu828
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2661
mod_vvisit_counterMiesiąc temu3015
mod_vvisit_counterRazem133868