Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

VI EDYCJA KONKURSU MITOLOGICZNEGO „W ŚWIECIE MITÓW”


W piątek 21 lutego br. uczniowie szkół podstawowych z gminy Brzozów  wzięli udział w VI edycji gminnego konkursu „W Świecie Mitów” organizowanym przez nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Ten konkurs adresowany do pasjonatów mitologii greckiej i rzymskiej co roku gromadzi uczniów najlepszych w tej dziedzinie z całej gminy.

Więcej…

 

Informacja o rekrutacji dzieci do Przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuję o rozpoczęciu rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica dziecka. Wnioski o przyjęcie do przedszkola należy składać w sekretariacie przedszkola w dniach od 10 lutego  do 28 lutego 2020 r.

Więcej…

 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy” <<pobierz>>

 

Festiwal kolęd i pastorałek w przedszkolu

 

W środę 18 grudnia najmłodsze przedszkolaki zrobiły wszystkim miłą niespodziankę świąteczną. Przygotowały i przedstawiły wyjątkowe Jasełka. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, owieczek, aniołów, gwiazdy betlejemskiej, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Świetności inscenizacji dodały pastorałki, kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Więcej…

 

Informacja o treści złożonych ofert

Informacja dotycząca zamówienia publicznego p.n.: "Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej na potrzeby wyżywienia uczniów w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy"

W załączeniu:

1. Informacja o treści złożonych ofert.  <<pobierz informację>>

 

Dzień Babci i Dziadka w kl. II a i II b

 

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Więcej…

 

Informacja o płatności za dożywianie w szkole

Z dniem 01.02.2020 r. następuje zmiana w płatnościach za obiady dla uczniów klas I - VIII szkoły podstawowej. Obecnie wpłaty będą dokonywane gotówką przez uczniów na stołówce na trzech pierwszych przerwach o godz. 8.45 – 8.50,  9.40 – 9.50, 10.35 – 10.45 lub przez rodziców w sekretariacie przedszkola.

ZA UCZNIÓW KLAS I - VIII PROSIMY NIE DOKONYWAĆ WPŁAT NA RACHUNEK BANKOWY.

Więcej…

 

Informacja o płatności za dożywianie w przedszkolu

Płatności za dożywianie w przedszkolu

Zmiana rachunku bankowego

Informujemy, że z dniem 01.02.2020 r.  zmianie uległ numer rachunku  bankowego, które dotychczas służyło do  uregulowania wpłat na przedszkolu.

Nowy numer konta: 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

Prosimy o stosowanie nowego numeru konta w celu prawidłowego zaksięgowania Państwa wpłat.

Więcej…

 
Reklama
Dziennik elektroniczny
Porady szkolnych specjalistów
Imieniny
Dzisiaj jest: 20 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj58
mod_vvisit_counterWczoraj103
mod_vvisit_counterW tym tygodniu161
mod_vvisit_counterTydzień temu866
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2436
mod_vvisit_counterMiesiąc temu3031
mod_vvisit_counterRazem273573