Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Jasełka w przedszkolu

Boże Narodzenie to cudowny czas

Wszyscy już czekają na choinki blask

Na jej świeży zapach i kolorów moc

Na pierwszą gwiazdkę

I tę cudowną wigilijną noc

 

                Grudzień to miesiąc, w którym przygotowujemy się do najcudowniejszych świąt Bożego Narodzenia. To chwile  radosne, przepełnione ciepłem i miłością. Dnia 19 grudnia 2018r. dzieci z grupy „Smerfusie” postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną dla swoich rodziców i innych przedszkolaków, przedstawiając historię narodzin Jezusa, przygotowaną pod kierunkiem p. Anny Rafalskiej i p. Justyny Klucz.

Więcej…

 

Uroczystość pasowania na ucznia


We wtorek 27 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego małego dziecka. To podniosła chwila, która pomaga dziecku zrozumieć, że chodzenie do szkoły jest nie tylko obowiązkiem, ale i przywilejem, z którego każdy może być dumny.

Więcej…

 

Mikołajkowe Wokalne Debiuty w Przysietnicy

 Witaj Mikołaju, do nas zapraszamy.

Wszyscy Cię kochamy, dziś Ci zaśpiewamy.

 

            2 grudnia w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy odbyły się Mikołajkowe Wokalne Debiuty. Uroczystość  na trwałe wpisała się  w kalendarz imprez naszej szkoły. Jak co roku zgromadziła  ona w to niedzielne grudniowe popołudnie liczną rzeszę dzieci i dorosłych, którzy świetnie się bawili.

Więcej…

 

Ciekawe spotkanie…

 

Celem wychowania przedszkolnego jest między innymi wspomaganie dzieci w rozwijaniu uzdolnień, budowanie systemu wartości, rozwijanie umiejętności społecznych, budowanie dziecięcej wiedzy o świecie społecznym, przyrodniczym i technicznym, wprowadzenie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności wypowiadania się poprzez muzykę, taniec, śpiew, małe formy teatralne oraz sztuki plastyczne, zapewnienie lepszych szans edukacyjnych poprzez wspieranie ich ciekawości, aktywności i samodzielności.

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w grudniu

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE UCZNIÓW SZKOŁY W GRUDNIU  WYNOSI: 45,50 ZŁ

 DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 3,50 ZŁ.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

Więcej…

 


 

Uroczystość z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.


Rok 2018 to szczególny czas dla każdego Polaka, gdyż upamiętnia setną rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Po 123 latach niewoli na mapę Europy wróciła „Ta, co nie zginęła”. Aby pamiętać o tych ważnych wydarzeniach i ludziach, którzy poświęcili życie walce o wolną Polskę,  14 listopada  2018 r.  w Przysietnicy została zorganizowana piękna uroczystość patriotyczna.

Więcej…

 

100 - LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

100 - LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy. Część artystyczna w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy w dn. 14 listopada 2018 r.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia.

https://youtu.be/aO_4uzmryEU