Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Ogłoszenie

1. Rodziców uczniów klas I-VIII zapraszamy na spotkanie ogólne, które odbędzie się w czwartek 19.09.2019 o godz. 17.00.

Przed spotkaniem ogólnym rodziców uczniów klas I-III zapraszają wychowawcy. Informacja o godzinie spotkania podana zostanie w zeszycie korespondencji. 

Po spotkaniu ogólnym rodziców uczniów klas IV-VIII zapraszają wychowawcy.

Więcej…

 

Rok szkolny czas zacząć


"Rok szkolny czas zacząć" - to hasło, które przyświecało naszej akademii z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020. Pierwszy dzień nauki rozpoczął się mszą św. w kościele, dalsza część uroczystości odbywała się już w szkole. Uczniowie klasy siódmej w krótkiej części artystycznej nawiązali do mijających wakacji i do nowego rozdziału - rozpoczynającego się roku szkolnego. Szczególnie ciepłe przywitanie skierowane było do uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły, czyli pierwszoklasistów.

Więcej…

 

Informacja o stypendiach i zasiłkach szkolnych na rok szkolny 2019/2020

Urząd Miejski w Brzozowie od 2 września br. do poniedziałku 16 września br. włącznie przyjmuje wnioski o stypendiach i zasiłkach szkolnych na rok szkolny 2019/2020.

O stypendia szkolne ubiegać się mogą zamieszkali na terenie gminy Brzozów rodzice dzieci oraz pełnoletni uczniowie uczęszczający m. in. do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Podstawowym warunkiem starania się o stypendium jest kryterium dochodowe, które w przeliczeniu na jedną osobę w rodzinie nie może przekroczyć kwoty 528 zł netto.

Więcej…

 

Informacja dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym

Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu odbywają się od poniedziałku 26 sierpnia w godz. od 9.00  do 12.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, które dotychczas nie uczęszczały do przedszkola.

W przedszkolu funkcjonuje oddział dla dzieci przedszkolnych, których rodzice pracują i nie mają możliwości sprawowania nad nimi opieki. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 6.30 do 16.30.

Pierwsze spotkanie z rodzicami dzieci, które  dotychczas nie uczęszczały do przedszkola odbędzie się w najbliższy wtorek  27 sierpnia o godzinie  17.00.

 

                                                                 Dyrektor Wiesław Pałka

 

Informacja o podręcznikach i ćwiczeniach w roku szkolnym 2019/20

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuje, iż w roku szkolnym 2019/2020 do wszystkich klas I-VIII szkoły podstawowej  podręczniki i ćwiczenia zapewnia szkoła w ramach dotacji celowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Dotacją nie są objęte podręczniki  do religii w klasach I-VIII SP

Lista podręczników do religii  <<zobacz>>

 

DZIEŃ ZAINTERESOWAŃ Z UDZIAŁEM ZAPROSZONYCH GOŚCI

 

„Kierując się pasją, rzeczywiście czujesz, że to, co robisz jest dobre i ważne. Nie pracujesz tylko po to, aby osiągnąć jakiś cel. Towarzyszy temu zaangażowanie, satysfakcja i radość z tworzenia.” (Marta Kaim)

Więcej…

 

Festiwal Nauki


„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. Pięć wieków przed naszą erą Konfucjusz trafił w samo sedno i przedstawił prosty klucz do zdobywania wiedzy i umiejętności. My staramy się go używać.

Więcej…

 

Wycieczka do Strachociny, Rymanowa i Miejsca Piastowego


To był udany wyjazd! Dopisała pogoda i humory. Było coś dla duszy i dla ciała.  Trzynaścioro uczniów z klas 8 i 7b uczestniczyło w wycieczko-pielgrzymce jako nagrodzie, za szczególne zaangażowanie w katechezę i służbę w parafii.

Więcej…