Tu jesteś
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy” <<pobierz>>

 

Dzień Babci i Dziadka w klasach I - III

 

Jak co roku w styczniu obchodzimy święto wszystkich Babć i Dziadków.

Skąd wziął się ten dzień?

Samo święto przywędrowało do nas z Ameryki w latach osiemdziesiątych XX wieku. W Polsce po raz pierwszy pomysł uczczenia babć zainaugurowano w Poznaniu. Choć stało się to zupełnie przypadkowo to właśnie poznaniakom  zawdzięczamy to święto, a jego datę znanej sławie kina i teatru – Mieczysławie Ćwiklińskiej, która 21 stycznia występowała w tym mieście, grając rolę babci.

Więcej…

 

Informacja o rekrutacji dzieci do Przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuję o rozpoczęciu rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica dziecka. Wnioski o przyjęcie do przedszkola należy składać w sekretariacie przedszkola w dniach od 4 lutego  do 1 marca 2019 r.

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w lutym

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE UCZNIÓW SZKOŁY W LUTYM  WYNOSI: 35 ZŁ

 DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 3,50 ZŁ.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

Więcej…

 

Spotkanie z rodzicami

Spotkanie z rodzicami uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum  odbędzie się w dniu 28.01.2019 r. (poniedziałek). O godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie ogólne na atrium. 

Po spotkaniu ogólnym - spotkania z wychowawcami.

 

 

Festiwal kolęd pastorałek 2019r.

 

Wiemy doskonale, że jednym z najpiękniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych jest śpiewanie kolęd. Chyba żaden z narodów nie może pochwalić się takim bogactwem tych pieśni, jak naród polski. Prawie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że polskie kolędy są najpiękniejsze pod względem treści i melodii. Większość z nich to przekazywane przez tradycję utwory, których autorów próżno szukać wśród znanych poetów.

Więcej…

 

Informacja o treści złożonych ofert

Informacja dotycząca zamówienia publicznego p.n.: „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy”

W załączeniu:

1. Informacja o treści złożonych ofert.  <<pobierz informację>>