Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Warsztaty zdobienia pierniczków w klasach I–III


Dzień Mamy i Taty to doskonała okazja do obdarowywania prezentami  najdroższych nam osób. Niezawodnym prezentem jest zawsze „coś słodkiego’’. W związku z tym w dniu 23 maja 2017 roku uczniowie klas I – III uczestniczyli w warsztatach zdobienia pierniczków, przeprowadzonych przez panią Joannę Siwak, która jest właścicielką firmy „ Słodki handmade. Sweet Project’’.

Więcej…

 

Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej w PS nr 2 w Brzozowie


W dniu 17 maja 2017 r. w Przedszkolu Samorządowym w Brzozowie odbyło się XIII Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej. Było ono okazją do zaprezentowania utworów  poetyckich patronki placówki przez dzieci z przedszkoli gminy Brzozów.

Więcej…

 

Finał Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych


16 maja 2017 r. w Przemyślu odbył się finał Konkursu Biblijnego pod hasłem „Jestem uczniem Jezusa Chrystusa i świadczę o Nim”. Przedmiotem tego konkursu była znajomość Ewangelii według św. Marka i Listów do Tymoteusza. Całość przedsięwzięcia koordynowali diecezjalni wizytatorzy nauki religii pod kierunkiem ks. Waldemara Janigi i ks. Jerzego Gałązki. Konkurs był objęty patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

 

Projekt uczniowski „Pamięć nie dała się zgładzić - Katyń ”.


12 maja 2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy zaprezentowany został projekt uczniowski pt. „Pamięć nie dała się zgładzić - Katyń”. Montaż słowno – muzyczny poświęcony pamięci ofiar katyńskich przedstawiła grupa uczniów z klasy II gimnazjum, w której znaleźli się Jakub Buczek, Dawid Buczkowicz, Michał Kufel, Tomasz Pietryka, Filip Wiktorowicz i Piotr Zubel. Opiekunem zespołu projektowego była pani Małgorzata Ślączka, nauczyciel historii.

Więcej…

 

„Konkurs Piosenki Angielskiej” w PS Nr 1 w Brzozowie


W dniu 26 kwietnia br. w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie odbył się „Konkurs Piosenki Angielskiej”. Nasze przedszkole reprezentowała dwójka uczestników przygotowanych przez panią Katarzynę Bednarczyk: Zofia Rymarowicz, która  zaśpiewała piosenkę  pt. „ If you happy”, i  Gabriel Zubel, który wykonał utwór pt.  „You are so crazy”.

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w maju

KOSZT POSIŁKÓW ZA MAJ 2017 WYNOSI:

DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ  I GIMNAZJUM - 54 ZŁ


WPŁATY NALEŻY PRZEKAZYWAĆ NA PODANE PONIŻEJ KONTO.

W TYTULE PRZELEWU NALEŻY WPISAĆ IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA Z DOPISKIEM SZKOŁA. 

BLOCZKI BĘDĄ WYDAWANE W STOŁÓWCE PO OKAZANIU DOWODU WPŁATY.

 

 

Konto: ZEAS-ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W PRZYSIETNICY,

PRZYSIETNICA 198

Nr konta : 24 8642 1113 2011 9317 3739 0041

 

Spotkanie z posłem RP dr P.Uruskim


24 kwietnia 2017 r. w naszej szkole gościł poseł na Sejm RP dr Piotr Uruski. Parlamentarzysta pochodzący z Ziemi Sanockiej spotkał się z młodzieżą gimnazjalną. W czasie tej wizyty uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą sposobu powoływania i funkcjonowania polskiego Sejmu i Senatu.

Więcej…

 

Rejonowe IMS w piłce siatkowej


W dniu 5 kwietnia 2017 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy zorganizowane zostały Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej chłopców. Współorganizatorami zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1 w Przysietnicy i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Brzozowie.  Turniej przeprowadzono w porozumieniu z Wojewódzkim SZS w Rzeszowie.

Więcej…

 
Egzaminy i konkursy
Imieniny
Dzisiaj jest: 21 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj59
mod_vvisit_counterWczoraj140
mod_vvisit_counterW tym tygodniu292
mod_vvisit_counterTydzień temu665
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1874
mod_vvisit_counterMiesiąc temu2618
mod_vvisit_counterRazem151552