Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

WIELKI KONCERT NOWOROCZNY

 

Dnia 8 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się niezapomniany Wielki Koncert Noworoczny w wykonaniu blisko stuosobowej grupy artystów z Ukrainy. Na ponad godzinę szkolna sala gimnastyczna zamieniła się w wielobarwną, roztańczoną scenę, na której królowały m. in. grupa wokalna „SLOVIANOCHKA”,  zespół „Szczęśliwe Spotkania”, Balet TRIUMF,  zespół YUNIST „Fabryka Talentów” oraz wiele innych wspaniałych grup i wykonawców indywidualnych.

Więcej…

 

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK 2018

 

Święta Bożego Narodzenia już za nami, ale okres kolędowania jeszcze się nie zakończył. 5 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy mogliśmy usłyszeć najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu dzieci przedszkolnych.

Więcej…

 

Wywiadówka

W dniu 15 lutego br. (czwartek) o godz. 17:00 odbędzie się w naszej szkole spotkanie z rodzicami uczniów kl. IV -VI oraz II i III klasy gimnazjum.

                                                                          Zapraszamy!

 

Informacja o płatności za posiłki w styczniu

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE W STYCZNIU  WYNOSI: 57,00 ZŁ

UWAGA !!! OD 1 WRZEŚNIA 2017R. ZMIANIE ULEGŁ NUMER KONTA, NA KTÓRY NALEŻY WPŁACAĆ NALEŻNOŚCI.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

 

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem „Szkoła”

Np. JAN  KOWALSKI – SZKOŁA

W przypadku nieobecności dziecka w szkole, kwota za obiad może zostać odliczona w następnym miesiącu tylko po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu na stołówce.

 

„TAK, ON JEST KRÓLEM”


Są na świecie „królowie” muzyki, rozrywki, sportu, biznesu, filmu, ale szybko przestają nimi być – ludzie zapominają o nich, bo zaraz przychodzą nowi. Jest jednak Królestwo większe od kosmosu, piękniejsze od najpiękniejszych baśni, które nigdy się nie skończy. Jest w nim jeden Król, który rządzi tylko sercem, a nie bronią, pieniędzmi czy jakąkolwiek przemocą. To JEZUS - CHRYSTUS KRÓL!

Więcej…

 

Życzenia świąteczne Dyrektora szkoły


 

MIKOŁAJKOWE WOKALNE DEBIUTY 2017


Przegląd piosenki „Mikołajkowe Wokalne Debiuty” połączony z wizytą Świętego Mikołaja w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy to jedna z najbardziej oczekiwanych przez wszystkie dzieci uroczystości szkolnych. Przygotowujemy się do niej dużo wcześniej. Dzieci wspólnie z wychowawczyniami opracowują piosenki i tańce na przegląd, piszą listy do Mikołaja, starają się być grzeczne.

Więcej…

 

Pasowanie na Przedszkolaka

 

3-latki z Przedszkola Samorządowego z Przysietnicy mają już za sobą pierwszą ważną uroczystość, jaką bez wątpienia było Pasowanie na Przedszkolaka. Wydarzenie to odbyło się 23 listopada 2017 roku.

Więcej…