Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

„Z Ortografią na Wesoło”


Pod takim hasłem 13 kwietnia br. odbyło się spotkanie uczniów klas I-III, które było kolejnym działaniem mającym wzbogacić i uatrakcyjnić proces nauczania ortografii w klasach młodszych. Wszyscy wiemy, że opanowanie zasad polskiej pisowni jest sztuką i już najmłodsi uczniowie mają z tym zadaniem duże trudności.

Więcej…

 

TEATR SPOSOBEM NA WIOSNĘ

 

W dniu 22.03.2018r. Po raz dziesiąty Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Humniskach było organizatorem „Spotkania z Małym Teatrzykiem”. Podczas przeglądu teatralnego zaprezentowało się siedem przedszkoli z terenu naszej gminy. W tegorocznym spotkaniu w inscenizacjach wystąpiły duety,  a tematyka utworów dotyczyła wiosny.

Więcej…

 

„Festiwal wiersza i piosenki angielskiej”

 

W dniu 23 kwietnia br. odbył się w naszym przedszkolu „Festiwal wiersza i piosenki angielskiej”. Uczestnikami festiwalu były dzieci z wszystkich Przedszkoli Samorządowych gminy Brzozów. Celem festiwalu była między innymi prezentacja twórczości artystycznej oraz umiejętności językowych, a także rozwijanie zainteresowań dziecięcych i przełamywanie barier językowych.

Więcej…

 

„LEPIEJ STOJĄC UMIERAĆ, NIŻ KLĘCZĄC NA KOLANACH ŻYĆ”.

 

Pod tym hasłem 5 marca 2018 r. w naszej szkole zorganizowany został uroczysty apel poświęcony „żołnierzom wyklętym” walczącym w podziemiu antykomunistycznym po roku 1945.

Więcej…

 

Informacja o płatności za posiłki w maju

KWOTA DO ZAPŁATY ZA WYŻYWIENIE W MAJU  WYNOSI: 59,50 ZŁ

UWAGA !!! OD 1 LUTEGO 2018 R. DZIENNA STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 3,50 ZŁ.

OBECNY NR KONTA:

 10 1020 2980 0000 2302 0091 2501

 

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem „Szkoła”

Np. JAN  KOWALSKI – SZKOŁA

W przypadku nieobecności dziecka w szkole, kwota za obiad może zostać odliczona w następnym miesiącu tylko po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu na stołówce.

 

Informacja w sprawie dni wolnych od nauki

Dniami wolnymi od nauki ustalonymi przez dyrektora szkoły na podstawie § 5 ust.1 rozporządzenia MEN z dnia 28 sierpnia 2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego  w 2018 roku są: 

20.04.2018 r. - piątek

30.04.2018 r.  - poniedziałek.

2.05.2018 r. – środa,

4.05.2018 r. – piątek.

1.06.2018 r.  – piątek po Bożym Ciele.

Więcej…

 

„ZMARTWYCHWSTAŁ PAN I ŻYJE DZIŚ” – PRZEDSTAWIENIE WIELKANOCNE

 

„Są takie święta raz w roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońcu blasku i w sercach naszych radość trwa.” To Wielkanoc - najważniejsze a zarazem najradośniejsze święto w tradycji chrześcijańskiej. W dzisiejszych czasach, gdy człowiek skłonny jest skupić się raczej na zewnętrznej oprawie tych Świąt, warto zwrócić myśl ku temu, co w nich najistotniejsze i zachęcić wszystkich do refleksji nad męką i śmiercią Chrystusa oraz nad triumfem Zmartwychwstania.

Więcej…

 

Informacja dla rodziców ubiegających się o przyjęcie dziecka do przedszkola

Rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy proszeni są o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola w terminie do piątku 13.04.2018.

Listy dzieci przyjętych znajdują się w sekretariacie przedszkola.

wzór potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w formacie .pdf i .doc do pobrania poniżej

Więcej…